شماره مجازی فالووران
تایوان

پیش شماره تلفن کشور تایوان

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور تایوان 886+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در تایوان استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی تایوان را دارید، باید ابتدا 886+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


تایوان دارای پیش شماره تلفن با کد 886 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در تایوان حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره تایوان که 00886 یا 886+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور تایوان (Taiwan)

لیست کد تلفن شهرهای تایوان در حال اضافه شدن هستند…


886+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور تایوان است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور تایوان

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (886+) کشور تایوان

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 88600 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور تایوان (taiwan)

لیست کد تلفن شهرهای تایوان در حال اضافه شدن هستند…