شماره مجازی فالووران
تیمور شرقی

پیش شماره تلفن کشور تیمور شرقی

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور تیمور شرقی 670+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در تیمور شرقی استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی تیمور شرقی را دارید، باید ابتدا 670+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


تیمور شرقی دارای پیش شماره تلفن با کد 670 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در تیمور شرقی حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره تیمور شرقی که 00670 یا 670+ هست استفاده شود.

670+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور تیمور شرقی است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره تیمور شرقی

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (670+) کشور تیمور شرقی

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 67000 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور تیمور شرقی (timor-leste)

لیست کد تلفن شهرهای تیمور شرقی در حال اضافه شدن هستند…