شماره مجازی فالووران
امارات متحده عربی

پیش شماره تلفن کشور امارات متحده عربی

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور امارات متحده عربی 971+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در امارات متحده عربی استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی امارات متحده عربی را دارید، باید ابتدا 971+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


امارات متحده عربی دارای پیش شماره تلفن با کد 971 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در امارات متحده عربی حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره امارات متحده عربی که 00971 یا 971+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور امارات متحده عربی (United Arab Emirates)

نام شهر پیش شماره تلفن شهر
ابوظبی (Abu Dhabi) 02
العین (Al Ain) 03
الفجیره (Fujairah) 09
ام القیوین ( Umm Al Quwain) 06
دبی (Dubai) 04
رأس الخیمه (Ras Al Khaimah) 07
شارجه (Sharjah) 06
عجمان (Ajman) 06

971+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور امارات است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور امارات

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (971+) کشور امارات

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 97100 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور امارات (united-arab-emirates)

لیست کد تلفن شهرهای امارات در حال اضافه شدن هستند…