شماره مجازی فالووران
یمن

پیش شماره تلفن کشور یمن

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور یمن 967+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در یمن استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی یمن را دارید، باید ابتدا 967+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


یمن دارای پیش شماره تلفن با کد 967 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در یمن حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره یمن که 00967 یا 967+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور یمن (Yemen)

لیست کد تلفن شهرهای یمن در حال اضافه شدن هستند…


967+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور یمن است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور یمن

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (967+) کشور یمن

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 96700 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور یمن (yemen)

لیست کد تلفن شهرهای یمن در حال اضافه شدن هستند…