دسته‌بندی نشده

پیش شماره کشور نیجریه

شماره مجازی فالووران
نیجریه

پیش شماره تلفن کشور نیجریه

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور نیجریه 234+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در نیجریه استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی نیجریه را دارید، باید ابتدا 234+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


نیجریه دارای پیش شماره تلفن با کد 234 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در نیجریه حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره نیجریه که 00234 یا 234+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور نیجریه (Nigeria)

لیست کد تلفن شهرهای نیجریه در حال اضافه شدن هستند…


234+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور نیجریه است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور نیجریه

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (234+) کشور نیجریه

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 23400 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور نیجریه (nigeria)

لیست کد تلفن شهرهای نیجریه در حال اضافه شدن هستند…
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه دیدگاه ها