شماره مجازی فالووران
کیپ ورد

پیش شماره تلفن کشور کیپ ورد

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور کیپ ورد 238+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در کیپ ورد استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی کیپ ورد را دارید، باید ابتدا 238+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


کیپ ورد دارای پیش شماره تلفن با کد 238 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در کیپ ورد حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره کیپ ورد که 00238 یا 238+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور کیپ ورد (Cape Verde)

لیست کد تلفن شهرهای کیپ ورد در حال اضافه شدن هستند…


238+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور کیپ ورد است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور کیپ ورد

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (238+) کشور کیپ ورد

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 23800 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور کیپ ورد (cape-verde)

لیست کد تلفن شهرهای کیپ ورد در حال اضافه شدن هستند…