شماره مجازی فالووران
شیلی

پیش شماره تلفن کشور شیلی

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور شیلی 56+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در شیلی استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی شیلی را دارید، باید ابتدا 56+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


شیلی دارای پیش شماره تلفن با کد 56 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در شیلی حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره شیلی که 0056 یا 56+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور شیلی (Chile)

نام شهر پیش شماره تلفن شهر
آریکا (Arica ) 58
آنتوفاگاستا (Antofagasta ) 55
ایکیکه (Iquique) 57
تالکا (Talca ) 71
تموکو (Temuco ) 45
رانکاگوا (Rancagua ) 72
سانتیاگو (Santiago ) 2
لا سرنا (La Serena ) 51
والپارایزو (Valparaíso ) 32
پورتو مونت (Puerto Montt ) 65
پونتا آرناس (Punta Arenas ) 61
چیلان (Chillán ) 42
کونسپسیون (Concepción ) 41

56+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور شیلی است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور شیلی

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (56+) کشور شیلی

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 5600 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور شیلی (chile)

لیست کد تلفن شهرهای شیلی در حال اضافه شدن هستند…