شماره مجازی فالووران
کنگو

پیش شماره تلفن کشور کنگو

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور کنگو 242+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در کنگو استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی کنگو را دارید، باید ابتدا 242+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


کنگو دارای پیش شماره تلفن با کد 242 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در کنگو حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره کنگو که 00242 یا 242+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور کنگو (Congo)

لیست کد تلفن شهرهای کنگو در حال اضافه شدن هستند…


242+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور کنگو است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور کنگو

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (242+) کشور کنگو

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 24200 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور کنگو (democratic-republic-of-the-congo)

لیست کد تلفن شهرهای کنگو در حال اضافه شدن هستند…