شماره مجازی فالووران
استونی

پیش شماره تلفن کشور استونی

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور استونی 372+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در استونی استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی استونی را دارید، باید ابتدا 372+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


استونی دارای پیش شماره تلفن با کد 372 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در استونی حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره استونی که 00372 یا 372+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور استونی (Estonia)

لیست کد تلفن شهرهای استونی در حال اضافه شدن هستند…


372+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور استونی است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور استونی

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (372+) کشور استونی

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 37200 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور استونی (estonia)

لیست کد تلفن شهرهای استونی در حال اضافه شدن هستند…