شماره مجازی فالووران
گویان فرانسه

پیش شماره تلفن کشور گویان فرانسه

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور گویان فرانسه 594+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در گویان فرانسه استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی گویان فرانسه را دارید، باید ابتدا 594+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


گویان فرانسه دارای پیش شماره تلفن با کد 594 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در گویان فرانسه حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره گویان فرانسه که 00594 یا 594+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور گویان فرانسه (French Guiana)

لیست کد تلفن شهرهای گویان فرانسه در حال اضافه شدن هستند…


594+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور گویان فرانسه است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور گویان فرانسه

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (594+) کشور گویان فرانسه

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 59400 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور گویان فرانسه (french-guiana)

لیست کد تلفن شهرهای گویان فرانسه در حال اضافه شدن هستند…