شماره مجازی فالووران
مکزیک

پیش شماره تلفن کشور مکزیک

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور مکزیک 52+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در مکزیک استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی مکزیک را دارید، باید ابتدا 52+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


مکزیک دارای پیش شماره تلفن با کد 52 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در مکزیک حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره مکزیک که 0052 یا 52+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور مکزیک (Mexico)

لیست کد تلفن شهرهای مکزیک در حال اضافه شدن هستند…


52+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور مکزیک است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور مکزیک

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (52+) کشور مکزیک

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 5200 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور مکزیک (mexico)

لیست کد تلفن شهرهای مکزیک در حال اضافه شدن هستند…