شماره مجازی فالووران
کالدونیای جدید

پیش شماره تلفن کشور کالدونیای جدید

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور کالدونیای جدید 687+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در کالدونیای جدید استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی کالدونیای جدید را دارید، باید ابتدا 687+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


کالدونیای جدید دارای پیش شماره تلفن با کد 687 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در کالدونیای جدید حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره کالدونیای جدید که 00687 یا 687+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور کالدونیای جدید (New Caledonia)

لیست کد تلفن شهرهای کالدونیای جدید در حال اضافه شدن هستند…


687+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور کالدونیای جدید است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور کالدونیای جدید

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (687+) کشور کالدونیای جدید

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 68700 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور کالدونیای جدید (new-caledonia)

لیست کد تلفن شهرهای کالدونیای جدید در حال اضافه شدن هستند…