دسته‌بندی نشده

پیش شماره کشور گینه

شماره مجازی فالووران
گینه

پیش شماره تلفن کشور گینه

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور گینه 224+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در گینه استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی گینه را دارید، باید ابتدا 224+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


گینه دارای پیش شماره تلفن با کد 224 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در گینه حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره گینه که 00224 یا 224+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور گینه (Guinea)

لیست کد تلفن شهرهای گینه در حال اضافه شدن هستند…


224+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور گینه است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور گینه

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (224+) کشور گینه

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 22400 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور گینه (guinea)

لیست کد تلفن شهرهای گینه در حال اضافه شدن هستند…
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه دیدگاه ها