دسته‌بندی نشده

پیش شماره کشور مالدیو

شماره مجازی فالووران
مالدیو

پیش شماره تلفن کشور مالدیو

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور مالدیو 960+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در مالدیو استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی مالدیو را دارید، باید ابتدا 960+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


مالدیو دارای پیش شماره تلفن با کد 960 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در مالدیو حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره مالدیو که 00960 یا 960+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور مالدیو (Maldives)

لیست کد تلفن شهرهای مالدیو در حال اضافه شدن هستند…


960+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور مالدیو است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور مالدیو

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (960+) کشور مالدیو

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 96000 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور مالدیو (maldives)

لیست کد تلفن شهرهای مالدیو در حال اضافه شدن هستند…
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه دیدگاه ها