شماره مجازی فالووران
کانادا

پیش شماره تلفن کشور کانادا

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور کانادا 1+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در کانادا استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی کانادا را دارید، باید ابتدا 1+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


کانادا دارای پیش شماره تلفن با کد 1 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در کانادا حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره کانادا که 001 یا 1+ هست استفاده شود.

1+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور کانادا است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور کانادا

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (1+) کشور کانادا

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 100 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور کانادا (canada)

لیست کد تلفن شهرهای کانادا در حال اضافه شدن هستند…