شماره مجازی فالووران
کاستاریکا

پیش شماره تلفن کشور کاستاریکا

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور کاستاریکا 506+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در کاستاریکا استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی کاستاریکا را دارید، باید ابتدا 506+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


کاستاریکا دارای پیش شماره تلفن با کد 506 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در کاستاریکا حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره کاستاریکا که 00506 یا 506+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور کاستاریکا (Costa Rica)

لیست کد تلفن شهرهای کاستاریکا در حال اضافه شدن هستند…


506+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور کاستاریکا است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور کاستاریکا

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (506+) کشور کاستاریکا

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 50600 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور کاستاریکا (costa-rica)

لیست کد تلفن شهرهای کاستاریکا در حال اضافه شدن هستند…