شماره مجازی فالووران
دانمارک

پیش شماره تلفن کشور دانمارک

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور دانمارک 45+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در دانمارک استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی دانمارک را دارید، باید ابتدا 45+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


دانمارک دارای پیش شماره تلفن با کد 45 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در دانمارک حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره دانمارک که 0045 یا 45+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور دانمارک (Denmark)

لیست کد تلفن شهرهای دانمارک در حال اضافه شدن هستند…


45+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور دانمارک است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور دانمارک

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (45+) کشور دانمارک

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 4500 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور دانمارک (denmark)

لیست کد تلفن شهرهای دانمارک در حال اضافه شدن هستند…