شماره مجازی فالووران
جامائیکا

پیش شماره تلفن کشور جامائیکا

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور جامائیکا 876+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در جامائیکا استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی جامائیکا را دارید، باید ابتدا 876+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


جامائیکا دارای پیش شماره تلفن با کد 876 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در جامائیکا حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره جامائیکا که 00876 یا 876+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور جامائیکا (Jamaica)

لیست کد تلفن شهرهای جامائیکا در حال اضافه شدن هستند…


876+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور جامائیکا است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور جامائیکا

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (876+) کشور جامائیکا

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 87600 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور جامائیکا (jamaica)

لیست کد تلفن شهرهای جامائیکا در حال اضافه شدن هستند…