شماره مجازی فالووران
مجارستان

پیش شماره تلفن کشور مجارستان

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور مجارستان 36+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در مجارستان استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی مجارستان را دارید، باید ابتدا 36+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


مجارستان دارای پیش شماره تلفن با کد 36 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در مجارستان حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره مجارستان که 0036 یا 36+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور مجارستان (Hungary)

نام شهر پیش شماره تلفن شهر
بوداپست (Budapest ) 1
بکشچابا (Békéscsaba ) 66
تاتابانیا (Tatabánya ) 34
جور (Győr ) 96
دبرتسن (Debrecen ) 52
زالاگرسگ (Zalaegerszeg ) 92
سولنوک (Szolnok ) 56
سومباتهی (Szombathely ) 94
سکشفهروار (Székesfehérvár) 22
سگد (Szeged ) 62
میشکولتس (Miskolc ) 46
نیرجهازا (Nyíregyháza ) 42
پچ (Pécs ) 72
کاپوشوار (Kaposvár ) 82
کچکمت (Kecskemét ) 76

36+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور مجارستان است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور مجارستان

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (36+) کشور مجارستان

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 3600 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور مجارستان (hungary)

لیست کد تلفن شهرهای مجارستان در حال اضافه شدن هستند…