شماره مجازی فالووران
تایلند

پیش شماره تلفن کشور تایلند

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور تایلند 66+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در تایلند استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی تایلند را دارید، باید ابتدا 66+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


تایلند دارای پیش شماره تلفن با کد 66 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در تایلند حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره تایلند که 0066 یا 66+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور تایلند (Thailand)

نام شهر پیش شماره تلفن شهر
آیوتایا (Ayutthaya) 35
اودون تانی (Udon Thani) 42
بانکوک (Bangkok) 2
خون کائن (Khon Kaen) 43
رایونگ (Rayong) 38
سورات تانی (Surat Thani) 77
سونگکلا (Songkhla) 74
ناخون راتچاسیما (Nakhon Ratchasima) 44
هت یای (Hat Yai) 74
هوا هین (Hua Hin) 32
پاتایا (Pattaya) 38
پوکت (Phuket) 76
چونبوری (Chonburi) 38
چیانگ رای (Chiang Rai) 53
چیانگ مای (Chiang Mai) 53

66+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور تایلند است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور تایلند

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (66+) کشور تایلند

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 6600 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور تایلند (thailand)

لیست کد تلفن شهرهای تایلند در حال اضافه شدن هستند…