شماره مجازی فالووران
ازبکستان

پیش شماره تلفن کشور ازبکستان

این سایت اون سایت نرو، هرچی شماره بخوای اینجاست!

پیش شماره تلفن کشور ازبکستان 998+ است. این پیش شماره هرگز تغییر نمی‌کند و برای تمامی تلفن‌های ثابت و همراه در ازبکستان استفاده می‌شود. بنابراین، اگر قصد تماس با یکی از اهالی ازبکستان را دارید، باید ابتدا 998+ را وارد کنید و پس از آن باقی شماره تلفن را وارد کنید.

برای ارتباطات بهتر ، خرید شماره مجازی را به شما پیشنهاد می کنیم. از این طریق، می توانید از همه ی خدمات پیشرفته اینترنتی بهره ببرید.


ازبکستان دارای پیش شماره تلفن با کد 998 می باشد. این یعنی برای برقراری تماس با فردی در ازبکستان حتما باید اول شماره شخص مربوطه از پیش شماره ازبکستان که 00998 یا 998+ هست استفاده شود.

کد تلفن شهرهای کشور ازبکستان (Uzbekistan)

لیست کد تلفن شهرهای ازبکستان در حال اضافه شدن هستند…


998+ کد کدام کشور است؟

این کد برای کشور ازبکستان است. آیا همیشه به دنبال راهی سریع و آسان برای یافتن پیش شماره کشورها بوده اید؟ اگر اینطور است. کلیک کنید. با یک کلیک ساده، می‌توانید به راحتی پیش شماره کشور مورد نظر خود را پیدا کنید. همچنین اگر از تماس‌های بین‌المللی استفاده می‌کنید، این راهنمای کامل برای شماست. پس با ما همراه باشید.!   پیش شماره کشور ازبکستان

نحوه تماس گرفتن با شماره موبایل (998+) کشور ازبکستان

اگر شخص دارای شماره موبایل 05523456789 باشد برای تماس باید به این صورت تماس بگیرید شماره مربوطه + پیش شماره 5523456789 + 99800 نکته: اگر اول شماره، صفر باشد بسته به کشور باید تست کرد. در بعضی کشور ها قبل تماس باید 0 پاک شود.

کد تلفن شهرهای کشور ازبکستان (uzbekistan)

لیست کد تلفن شهرهای ازبکستان در حال اضافه شدن هستند…