خرید تیک آبی اینستاگرام

با خرید تیک آبی اینستاگرام، امروز ستاره فردای خود را بسازید🤩

تعداد فالوور:
قیمت:
تعداد:

🕑 زمان شروع : 1 الی 24 ساعت

👌 کیفیت سرویس : واقعی

✅ زمان تکمیل : 24 تا 48 ساعت

🔗 نمونه لینک : شماره تماس

 

نکات مهم :

📌 پیج ها به صورت آماده با تیک آبی (1کا فالوور) به شما تحویل داده میشوند.

📌اعتبار تیک آبی 1 ماه هست و برای تمدید مجدد باید خودتون اقدام کنید.

📌 لطفا پس از ثبت سفارش برای تکمیل روند سفارش با پشتیبانی در ارتباط باشید.

 

هشدار :

⚠️ در زمان محدودیت ها سرعت ارسال کاهش پیدامی کند.

⚠️ در زمان محدودیت ها ریزش افزایش پیدا می کند.

موجودی کیف پول:
مبلغ سرویس:
مبلغ قابل پرداخت:
فرایند درخواست شما بعد از پرداخت انجام میشود

خرید تیک آبی اینستاگرام

یکی از قابلیت‌های اینستاگرام تیک آبی است که داشتن آن برای بیشتر افراد آرزویی بزرگ شده است. اما این دسته از افراد باید بدانند که داشتن تیک آبی آرزویی دست‌یافتنی است و آنها می‌توانند خیلی راحت تیک آبی را در کنار نام کاربری خود داشته باشند. تنهای کاری که باید بکنند این است که به سایت فالووران مراجعه کرده و از آنجا خرید تیک آبی اینستاگرام را انجام دهند.

خرید تیک آبی اینستاگرام را از ما انجام دهید زیرا...

تحویل سریع

به‌محض تکمیل مراحل خرید، سفارش شما پردازش شده و در کمترین زمان در پیج شما اعمال می‌شوند.

پرداخت امن

نگران امنیت پرداخت نباشید. ما بالاترین امنیت را برای سایت قرار دادیم تا شما عزیزان بدون دغدغه پرداخت خود را انجام دهید.

پشتیبانی به موقع

پشتیبانان سایت با شما هستند تا در کمترین زمان سوالات شما را برطرف سازند.

عدم نیاز به گذرواژه

در هیچ سایت امنی گذرواژه و اطلاعات شخصی حساب شما پرسیده نمیشود.

سوالات متداول خرید تیک آبی اینستاگرام

خرید از سایت فالووران قابل‌اطمینان است؟

سایت ما در هنگام ثبت سفارش هیچ‌گونه اطلاعات شخصی را از شما درخواست نخواهد کرد و از درگاه پرداخت امنی هم استفاده می‎‌کند. همچنین در صورت پیش‌آمدن هرگونه مشکلی تمام هزینه پرداختی را به شما بازمی‌گرداند.   

چگونه سفارش خود را پیگیری کنیم؟

در هنگم ثبت سفارش برای شما یک کد پیگیری ارسال خواهد شد تا به کمک آن بتوانید هر موقع که خواستید به سایت مراجعه کرده و سفارش را پیگیری کنید.

آیا پیج های خصوصی هم می توانند تیک آبی دریافت کنند ؟

خیر، برای این کار باید حتماً پیج شما عمومی باشد.

چرا خرید تیک آبی اینستاگرام اهمیت دارد؟

همانطور که می دانید داشتن تیک آبی در اینستاگرام به این معنی است که پیج مورد نظر از نظر اینستاگرام معتبر شناخته شده است بنابراین خرید تیک آبی موجب اعتماد سایر کاربران اینستاگرام به پیج شما می شود.

برای دریافت تیک آبی اینستاگرام چه مواردی الزامی است؟

دریافت یا خرید تیک آبی اینستاگرام مستلزم این است که پیج شما منحصر به فرد، معتبر و عمومی باشد همچنین دارای شخصیت یا کسب و کار معروف باشد.

نحوه خرید تیک آبی اینستاگرام

برای خرید تیک آبی اینستاگرام باید به سایت مراجعه کرده و در آنجا گزینه خرید تیک آبی را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه مراحل بعدی خرید برای شما نمایان خواهد شد و شما باید در فرم موردنظر اطلاعات خواسته شده را وارد کنید.

بعد از واردکردن اطلاعات، شما به درگاه پرداخت وصل خواهید شد و باید در آنجا با واردکردن اطلاعات کارت بانکی، هزینه سرویس را واریز کنید. هنگامی که پرداخت وجه با موفقیت انجام شد؛ سرویسی که سفارش داده‌اید در کمترین زمان ارسال خواهد شد. به همین سادگی میتوانید خرید تیک آبی اینستاگرام داشته باشید و هویت خود را بزرگتر جلوه دهید.

امروزه فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی بستر بسیار مناسبی را برای پیشرفت کسب‌وکارها و درآمدزایی بیشتر فراهم کرده‌اند. افراد با استفاده از قابلیت‌ها آنها می‌توانند به‌سرعت پیشرفت کنند و هرچه زودتر به هدف اصلی خود برسند. برنامه اینستاگرام یکی از پرطرف‌دارترین برنامه‌های موجود در ایران است که افراد بسیار زیادی از قابلیت‌های آن استفاده می‌کنند.

یکی از قابلیت‌های اینستاگرام تیک آبی است که داشتن آن برای بیشتر افراد آرزویی بزرگ شده است. اما این دسته از افراد باید بدانند که داشتن تیک آبی آرزویی دست‌یافتنی است و آنها می‌توانند خیلی راحت تیک آبی را در کنار نام کاربری خود داشته باشند. تنهای کاری که باید بکنند این است که به سایت مراجعه کرده و از آنجا خرید تیک آبی اینستاگرام را انجام دهند. پس با خرید تیک آبی اینستاگرام، اعتبار خود را چندین برابر کنید.

خرید تیک آبی

چرا خرید تیک آبی ؟

سایت ما یکی از بهترین و قابل‌اعتمادترین سایت‌های ایرانی است که در زمینه شبکه‌های اجتماعی به کاربران سرویس ارائه می‌دهد. سایت ما برای کاربران و مشتریان خود بستری امنی را فراهم کرده که شما با یک‌بار خرید و یا حتی اطلاع از مزیت‌های سایت، به طور کامل به آنها اعتماد خواهید کرد.

خرید تیک آبی چه تأثیری رو پیج اینستاگرام می‌گذارد؟

خرید تیک آبی اینستاگرام یکی از روش‌هایی است که کاربران اینستاگرام با استفاده از آن می‌توانند اکانت خود را در میان مردم مشهور کنند. خرید این سرویس جذاب می‌تواند تأثیر زیادی روی پیج شما بگذارد. اگر از کاربران قدیمی اینستاگرام درباره شرایط رسیدن به موفقیت در این فضا سؤال کنید؛ به شما خواهند گفت که فضای اینستاگرام تا چه حد رقابتی است و برای موفق شدن باید بهترین روش‌ها را انتخاب کرد.

تیک آبی از آن دسته موارد بسیار مهم است که شما با خریداری آن می‌توانید اکانت خود را از سایر کاربران جدا کنید و در میان مردم بیشتر از پیش محبوب شوید. همچنین اکانت‌هایی که دارای تیک آبی هستند؛ معمولاً تمام کاربران به محتوای آنها اعتماد می‌کنند. پس برای اینکه از رقبای خود پیشی بگیرید و مردم بیشتر به شما اعتماد کنند؛ بهتر است برای خرید تیک آبی اینستاگرام اقدام کنید. بعد از چند روز تأثیر مثبت خرید تیک آبی را به‌خوبی احساس خواهید کرد.

خرید تیک آبی اینستا

چه کسانی به خرید تیک آبی اینستاگرام نیاز دارند؟

تعداد کاربران اینستاگرام روزبه‌روز در حال افزایش است اما طبیعتاً تمام آنها به خرید تیک آبی اینستاگرام نیاز ندارند. بسیاری از آنها فقط برای پرکردن اوقات فراغت و فالوکردن پیج‌های مختلف وارد این برنامه می‌شوند. این دسته از کاربران دارای یک پیج خصوصی هستند که دوست ندارند افراد غریبه آنها را فالو کنید. باتوجه‌به نحوه فعالیت آنها می‌توان گفت که به خرید تیک آبی نیاز ندارند.

اما در نقطه مقابل، کاربرانی وجود دارند که به طور دائم مشغول فعالیت در اینستاگرام و تولید محتوا هستند تا کاربران به آنها اعتماد کنند. خریدن تیک آبی برای این دسته از کاربران لازم است. چون با استفاده از آن می‌توانند در میان مردم محبوبیت بیشتری پیدا کنند و خیلی زود به یکی از پیج‌های بزرگ اینستاگرام تبدیل شوند.

خرید تیک آبی چه مزیت‌هایی به همراه دارد؟

مزیت‌های خرید تیک آبی اینستاگرام بسیار زیاد است به همین دلیل است که بیشتر کاربران به دنبال خرید آن هستند. با خرید تیک آبی اینستاگرام می‌توانید به هرآنچه که می‌خواهید برسید. چون قرارگرفتن این تیک در کنار نام کاربری شما باعث می‌شود که کاربران اینستاگرام به شما اعتماد کرده و محتوای پیج برایشان معتبر باشد. مهم‌ترین مزیتی که خرید تیک آبی برای کاربران به همراه دارد؛ افزایش میزان درآمد است.

هدف اصلی کاربران در راه‌اندازی کسب‌وکار آنلاین کسب درآمد زیاد است. شما با خرید تیک آبی می‌توانید اعتماد کاربران را به دست آورده و در کمترین زمان ممکن میزان فالوورهای خود را بالا ببرید. همان‌طور که می‌دانید؛ افزایش میزان فالوورهای شما باعث می‌شود فروش محصولات و خدمات شما بیشتر شود و در نهایت درآمد شما به‌شدت افزایش یابد.

مزیت دیگری که خریدن تیک آبی به همراه دارد این است که در زمان و هزینه‌های اضافی می‌توانید صرفه‌جویی کنید. اگر بخواهید که از روش‌های عادی برای بالابردن تعداد فالوورها و درآمد پیج استفاده کنید؛ باید مدت‌زمان بسیار زیادی را به‌صورت شبانه‌روزی فعالیت کنید و در این بازه زمانی هزینه سنگینی را برای تبلیغات و تولید محتوا بپردازید. اما با خرید تیک آبی اینستاگرام می‌‌توانید در کمترین زمان ممکن به هدف خود برسید و دیگر هزینه‌ای برای کارهای دیگر نپردازید.

برای اینکه کاربران در فضای اینستاگرام به شما اعتماد کنند؛ باید ارزش و اعتبار بالایی در نزد سایر کاربران داشته باشید. وجود تیک آبی در کنار نام کاربری شما دقیقاً همین امر را در پی دارد. افراد با مراجعه به پیج شما و دیدن تیک آبی سریعاً به شما اعتماد می‌کنند.

داشتن فاکتور اعتماد در فضای اینستاگرام چیزی است که کاربران سال‌ها برای آن زحمت می‌کشند و برای این کار فعالیت‌های زیادی هم انجام می‌دهند. شما با خرید تیک آبی اینستاگرام از ما خیلی زود می‌توانید اعتبار بالایی کسب کنید و خیلی زود به درآمد بالایی برسید.

خرید تیک آبی اینستاگرام با تحویل فوری

مزیت‌های خرید تیک آبی

خرید تیک آبی اینستاگرام مزیت‌هایی به دنبال خواهد داشت که باعث می‌شود افراد حاضر باشند برای این سرویس هزینه کنند و زودتر تیک آبی را در کنار اسم خود ببینند. از جمله مهم‌ترین مزیت‌هایی که خرید تیک آبی برای شما به همراه دارد؛ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • صرفه‌جویی در زمان

داشتن تیک آبی برای تمام افراد امکان‌پذیر است به شرطی که کاربران تمام شروط لازم را رعایت کنند. البته رعایت این شروط زمان زیادی می‌خواهد. اگر افراد بخواهند این شرایط و نکات را رعایت کنند؛ باید چند سالی به‌سختی کار کنند تا بالاخره تیک آبی اینستاگرام را در کنار نام کاربری خود ببینند. اما با خرید آن از سایت ما می‌توانند در مدت کوتاهی این قابلیت اینستاگرام را داشته باشند و خیلی زود از رقبای خود سبقت بگیرند.

  • صرفه‌جویی در هزینه‌ها

همان‌طور که گفتیم؛ برای گرفتن تیک آبی به‌صورت طبیعی، کاربران باید چند سال به طور مداوم بر روی پیج کار کنند تا شرایط لازم را برای دریافت تیک آبی داشته باشند. در این مدت باید هزینه‌های بسیار زیادی برای تولید محتوا، تبلیغات؛ استخدام نیروی کار و… صرف شود. اما با خرید تیک آبی از سایت فالووران دیگر نیازی به پرداخت این هزینه‌ها نیست و خیلی راحت می‌توان در زمان کوتاهی تیک آبی اینستاگرام را دریافت کرد.

  • افزایش بازدید اینستاگرام

یکی دیگر از مزیت‌های خرید تیک آبی ، افزایش بازدید اینستاگرام است. تقریباً تمام کاربران اینستاگرام می‌دانند که پیج‌هایی تیک آبی می‌گیرند که ارزش و اعتبار بالایی در نزد اینستاگرام و سایر کاربران دارند. پس افرادی که به پیج شما می‌کنند؛ با دیدن تیک آبی به این نتیجه می‌رسند که شما فرد معتبری هستید و به‌راحتی اعتماد آنها را به دست می‌آورید. به این شکل بازدید از پیج شما بالا رفته و در نهایت درآمد بسیار زیادی هم خواهید داشت.

چه سایت‌هایی برای خرید تیک آبی اینستاگرام قانونی هستند؟

خرید تیک آبی اینستاگرام نسبت به سرویس‌های دیگر حساسیت بیشتری دارد از این رو می‌بایست در انتخاب سایت دریافت کننده سرویس دقت بیشتری به خرج داد. شاید همه سایت‌ها بتوانند ارائه تیک آبی اینستاگرام را داشته باشند اما بدون شک تعداد کمی از آنها هستند که در اعطای تیک آبی اینستاگرام قانونی فعالیت می‌کنند. پس باید سایت‌هایی را انتخاب کرد که در حیطه ارائه سرویس قانونی و معتبر فعال هستند.

فالووران در حیطه ارائه تیک آبی اینستاگرام قانونی فعالیت می‌کند. از این رو به شما اطمینان می‌دهد که قانونی و معتبرترین سرویس خرید تیک آبی را در اختیارتان قرار دهد.

آیا خرید تیک آبی سریع و آنی وجود دارد؟

گرفتن تیک آبی از اینستاگرام نیاز به پروسه طولانی دارد. از این رو برخی از افراد خرید تیک آبی اینستاگرام سریع و آنی را ترجیح می‌دهند. خرید تیک آبی اینستاگرام سریع و آنی به‌گونه‌ای است که شما بلافاصله بعد از ثبت سفارش در کوتاه‌ترین زمان ممکن تیک آبی را دریافت می‌کنید. از اینکه بدون دغدغه و گذراندن مدت زمان طولانی به راحتی می‌توانید تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنید بدون شک حس خوبی دارید. باید مراقب باشید که خرید تیک آبی اینستاگرام را از سایت‌های غیر معتبر دریافت نکنید چرا که ممکن است برای شما مشکلاتی را در پی داشته باشد.

قیمت خرید تیک آبی چقدر است؟

همیشه قیمت یکی از پارامترهای مهم در خرید هر سرویس برای مشتری محسوب می‌شود. دادن اطلاعات در خصوص قیمت تیک آبی اینستاگرام کار سختی است چرا که این سرویس در مجموعه‌های مختلف قیمت متفاوتی دارد. همان‌طور که می‌دانید خرید تیک آبی اینستاگرام در کیفیت‌های متفاوتی وجود دارد که همین موارد مشخص می‌کند که قیمت‌ها در مجموعه‌های متفاوت با یکدیگر یکسان نباشند.

 اگر قصد دارید خرید تیک آبی اینستاگرام باکیفیت دریافت کنید پیشنهاد ما به شما این است که به هیچ عنوان قیمت را پارامتر مورد نظر قرار ندهید. قیمت تنها یک مقدار مشخص شده از سمت فروشنده است و به هیچ عنوان نمی‌تواند تضمین کننده کیفیت و مرغوب بودن سرویس باشد. برای اینکه بتوانید خرید تیک آبی اینستاگرام را با قیمتی مناسب دریافت کنید مجموعه معتبر و قابل اطمینان را انتخاب کنید که مطمئن باشید قیمت اعطا شده کاملاً منطقی است. قیمت تیک آبی اینستاگرام در فالووران بسیار منطقی تعیین شده است. به گونه‌ای که همه افراد قادر به خرید آن هستند. از این رو به منظور دیدن قیمت تیک ابی اینستا به سایت مراجعه کرده یا با پشتیبانان مربوطه تماس حاصل فرمایید. به صورت کلی به هیچ عنوان نگران هزینه خرید تیک آبی اینستاگرام نباشید، زیرا فالووران با هدف یاری و پیشرفت در کنار شما قرار دارد.

خرید تیک آبی اینستاگرام معتبر و طبیعی چه مزیت هایی دارد؟

در خرید تیک آبی اینستاگرام معتبر و طبیعی، مزیت‌های زیادی وجود دارد و در واقع همین مزیت‌ها هستند که باعث می‌شوند بسیاری از افراد معروف اقدام به خرید آن کنند. در واقع بیشتر افراد از طریق خرید تیک آبی برای اینستاگرام توانسته‌اند از چنین مزیت‌هایی برخوردار شوند.

در خرید تیک آبی اینستاگرام مدت زمان موردنیاز برای دریافت تیک آبی بسیار کوتاه است. کوتاه بودن مدت زمان موردنیاز مزیت بزرگی محسوب می‌شود و بسیاری از افراد را به خود جذب می‌کند.

با خرید تیک آبی اینستاگرام می‌توان جلب توجه ویژه‌ای را از سمت مخاطبان دریافت کرد. وجود تیک آبی سبب می‌شود افراد بیشتری به پیج شما توجه کنند.

هم چنین خرید تیک آبی، پیج شما را از فن پیج‌ها جدا کرده و به راحتی توسط کاربران قابل شناسایی است.

اگر قصد خرید تیک آبی اینستاگرام را دارید واهمه و تردیدی نداشته باشید در همین لحظه نسبت به خرید آن اقدام کنید. بعد از خرید تیک آبی متوجه خواهید شد که این سرویس چه مزیت‌هایی را دارا است و حتی آن را به دیگران پیشنهاد خواهید داد. امیدواریم که با خرید تیک آبی برای اینستاگرام، اعتماد موردنظر را به دست آورید.

قبل از خرید تیک آبی اینستاگرام باید چه نکاتی را رعایت کرد؟

خرید تیک آبی، کاری بسیار آسان است و شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن این کار را انجام دهید. اما قبل از اینکه برای خرید تیک آبی اقدام کنید؛ باید نکته بسیار مهمی را رعایت کنید تا بعد از مدتی از خرید خود پشیمان نشوید. در واقع لازمه گرفتن تیک آبی موارد زیر است:

مهم‌ترین و اساسی‎‌ترین نکته در هنگام خرید تیک آبی این است که شما خرید خود را از سایت‌های معتبر و باسابقه انجام دهید. این کار (گرفتن تیک ابی اینستاگرام) باعث می‌شود که سرویس باکیفیتی را خریداری کرده و خیلی زود بازخورد مثبت آن را احساس کنید. اما اگر از روی ناآگاهی سایت‌های نامعتبر را انتخاب کنید؛ به‌احتمال بسیار زیاد سرویس خریداری شده کیفیت لازم را ندارد و فقط پول خود را هدر داده‌اید.

پس در گرفتن تیک آبی هر مجموعه‌ای برنگزینید و هوشیار عمل کنید.

خرید تیک آبی اینستاگرام از فالووران
⭐ سرور افزایش تیک آبی اینستاگرامفالووران
⭐ امنیتامن و بدون نیاز به پسورد
⌚پشتیبانیپشتیبانی 24 ساعته
🧾 گارانتیضمانت برگشت وجه در صورت عدم انجام
🛒 نحوه ثبت سفارشخرید تیک آبی اینستاگرام تنها از سایت فالووران به صورت آنلاین
اشتراک در
اطلاع از
45 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه دیدگاه ها

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۲۶ رای