خرید واچ تایم یوتیوب

“با تنوع در سرویسها انتخاب را برایتان راحت کردیم”🤩

تعداد فالوور:
قیمت:
تعداد:

🕑 زمان شروع : 1 تا 12 ساعت

🚀 سرعت ارسال : 100 تا 1 کا در 24 ساعت

🩸 میزان ریزش : بعضی مواقع تا 100%

👌 کیفیت سرویس : واقعی

✅ زمان تکمیل : 48 الی 72 ساعت

🔗 نمونه لینک : لینک پست یوتیوب 

 

نکات مهم :

📌مدت زمان ویدیو مورد نیاز: 5 دقیقه به بالا

📌 1000 بازدید = حدود 50 ساعت واچ تایم دریافت می کند

📌 ویدیو باید 5 دقیقه باشد و اگر کمتر یا بیشتر باشد ممکن هست واچ تایم متفاوتی دریافت کنید.

📌Embed باید فعال باشد

📌سفارش همزمان به هیچ عنوان ثبت نکنید تا وضعیت این سفارش مشخص شود

📌24 الی 72 ساعت طول می کشد تا آمار درست نشان داده شود

 

هشدار :

⚠️ در زمان محدودیت ها سرعت ارسال کاهش پیدامی کند.

⚠️ در زمان محدودیت ها ریزش افزایش پیدا می کند.

موجودی کیف پول:
مبلغ سرویس:
مبلغ قابل پرداخت:
فرایند درخواست شما بعد از پرداخت انجام میشود

خرید واچ تایم یوتیوب, Followeran | most professional site social media marketing

خرید واچ تایم یوتیوب (واقعی و باکیفیت)

در یوتیوب مدت زمان مشاهده ویدئو های کانال بر پایه ساعت می باشد که به آن واچ تایم می گویند. دقت داشته باشید که یکی از شرایط مهم رسیدن به مرحله مانیتایز شدن کانال به دست آوردن 4000 ساعت واچ تایم می باشد. خرید واچ تایم یوتیوب(خرید واچ تایم) یکی از راه های ساده و مطمئن می باشد که شما را به کسب درآمد دلاری نزدیک تر می کند.

واچ تایم به نوعی کیفیت و ارزشمند بودن محتوای شما را نشان می دهد. شما می توانید در کنار خرید واچ تایم یوتیوب روی محتوای خود کار کنید تا به صورت ارگانیک واچ تایم، لایک و ویو دریافت کنید.

فایل آموزشی نحوه خرید واچ تایم یوتیوب

بهترین خدمات واچ تایم یوتیوب را از ما بخواهید زیرا...

ضمانت بازپرداخت

در صورت بروز مشکل و عدم دریافت سرویس، سایت ما بازپرداخت وجه شما را تضمین می کند.

پرداخت امن

فالووران برای امنیت حساب کاربران از درگاه های مطمئن و امن استفاده می کند.

پشتیبانی به موقع

برای ارتباط با پشتیبانی می توانید از طریق شماره درج شده یا تیکت اقدام کنید در کوتاه ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود.

عدم نیاز به گذرواژه

برای خرید و دریافت سرویس مورد نظر نیازی به وارد کردن گذرواژه نمی باشد.

سوالات متداول خرید واچ تایم یوتیوب

ایا سرویس واچ تایم یوتیوب ریزش دارد ؟

ریزش این سرویس بسیار کم است و ریزش برای یوتیوبرهای فعال نیز بوجود می اید پس نگران این موضوع نباشید 

ایا واچ تایم های خریداری شده واقعی هستند ؟

بله ما در سایت سرویس خرید واچ تایم یوتیوب واقعی هم داریم.

ایا با خرید واچ تایم یوتیوب میتوان به درامد رسید ؟

بله با خرید این سرویس از  سایت میتوانید به درامد بالا فکر کنید اگر از راه تبلیغ درست پیش بروید و خدمات ما میتواند برای شما موثر واقع شود 

بازدیدها واقعی هستند؟

بله. واچ تایم ها توسط پروفایلهای واقعی انجام می‌شود.

واچ تایم یوتیوب بخریم پیج به خطر نمی‌افتد؟

خیر، بازدیدهای ریلز به صورت طبیعی به ویدیو شما اضافه می‌شوند. بنابراین هیچ خطری برای پیج شما ندارند.

آیا خرید واچ تایم یوتیوب موثر است؟

داشتن ۴۰۰۰ ساعت واچ تایم یوتیوب برای بسیاری از کاربران همچون رویا می‌ماند. واچ تایم یکی از فاکتور های بسیار مهم در یوتیوب می باشد. در واقع واچتایم نشان دهنده جذابیت و ارزشمند بودن محتوای شما می باشد. از نظر یوتیوب هر چقدر واچتایم یک ویدئو بیشتر باشد، آن ویدئو در مقایسه با سایر ویدئو ها محبوب تر است. به همین دلیل ویدئو در معرض دید افراد بیشتری قرار می گیرد.

خرید واچ تایم یوتیوب بدون بن شدن

افزایش واچ تایم یوتیوب به خصوص در اوایل فعالیت کمی سخت و پیچیده می باشد. ولی با خرید واچ تایم یوتیوب به راحتی می توانید این مسئله را حل کنید و در کم ترین زمان ممکن واچ تایم ویدئوی خود را افزایش دهید. دقت داشته باشید که با خرید این سرویس خرید واچ تایم یوتیوب به مرور زمان می توانید سابسکرایبر و واچ تایم ارگانیک دریافت کنید. برای خرید واچ تایم یوتیوب ارزان می‌توانید از تیم فالووران کمک بگیرید. در ادامه اطلاعات بیشتری در خصوص خرید واچ تایم یوتیوب در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم اگر پیشرفت و ترقی برایتان اهمیت دارد پیشنهاد ما به شما این است اطلاعات بیشتری در خصوص خرید واچ تایم یوتیوب به دست آورید.

راه‌های افزایش واچ تایم یوتیوب چیست؟

یوتیوب یکی از پلتفرم‌های محبوب و شناخته شده است که برای بسیاری از افراد منبع درآمد محسوب می‌شود. از این رو برای افرایش درآمد نیاز است از پارامترهایی پیروی کرد که یکی از آنها افزایش واچ تایم است. برای افزایش واچ تایم راه و روش‌های متعددی وجود دارد که برخی از آنها اصولی شمرده می‌شوند که در ادامه به آنها می‌پردازیم.

 • تبلیغات: یکی از روش‌های افزایش واچ تایم تبلیغات است. با کمک تبلیغات می‌توانید ویدئوهای خود را فراگیر کنید و از طریق واچ تایم کانال خود را بالا ببرید.
 • تولید محتوای خلاق: تولید محتوای خلاق یکی از روش‌های ترغیب کردن مخاطب به دیدن ویدئو است. زمانی که محتوا خلاقانه تولید شده باشد بدون شک مخاطب به دیدن ویدئو ادامه می‌دهد و از این طریق واچ تایم افرایش می‌یابد.
 •  
 • به اشتراک گذاری ویدئو در دیگر پلتفرم‌ها: یکی از روش‌هایی که می‌تواند در افزایش واچ تایم تأثیر گذار باشد همین به اشتراک گذاری ویدئو است. زمانی که ویدئوهای خود را در دیگر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید افراد بیشتری بر روی ویدئو کلیک می‌کنند و به تماشای آنها می‌پردازند. 
 • این روش جز روش‌های طبیعی افزایش واچ تایم محسوب می‌شود که اتفاقاً افراد زیادی از آن بهره می‌برند. اگر شما نیز در پلتفرم‌های دیگر فعال هستید حتماً ویدئوهای خود را به اشتراک بگذارید تا مقدار واچ تایم موردنظر را به دست آورید.
 •  
 • خرید واچ تایم: خرید واچ تایم یکی از روش‌های آسان و پربازده است که بهره‌وری بسیار بالایی دارد. شما می‌توانید در کنار روش‌های فوق خرید واچ تایم داشته باشید و این چنین به رشد و پیشرفت خود کمک کنید. خرید واچ تایم از مزیت‌هایی برخوردار است که سبب شده بین یوتیوبرها رواج پیدا کند.
 •  خرید واچ تایم یوتیوب ارزان یکی از راه‌های پرطرفدار است که امروزه به ان بهای زیادی داده میشود و اکثر یوتیوبرهای حرفه‌ای از خرید واچ تایم یوتیوب ارزان به منظور پیشرفت باسرعت خود استفاده می‌کنند.

آیا خرید واچ تایم یوتیوب سبب کسب درآمد می‌شود؟

همه ما می‌دانیم که یوتیوب یک منبع درآمد برای برخی از افراد محسوب می‌شود. البته برخی هم به صورت تفریحی در یوتیوب فعالیت می‌کنند و در کنار آن مقداری درآمد کسب می‌کنند. کسب درآمد از یوتیوب تنها با به اشتراک گذاری محتوا نیست بلکه می‌بایست به شرایطی رسید که به اصطلاح یوتیوب کانال را مانیتایز کند. یکی از شرایط مانیتایز شدن کسب ۴۰۰۰ واچ تایم است. 

افراد برای داشتن ۴۰۰۰ ساعت واچ تایم یوتیوب و حتی بیشتر راه و روش‌های متعددی را امتحان می‌کنند. از این رو گفته می‌شود افزایش واچ تایم با درآمد روبرو است. بدون شک هر چقدر واچ تایم شما بیشتر باشد درآمد بیشتری هم دارید. پس خرید واچ تایم یوتیوب ارزان میتواند شما را در رسیدن به هدفتان یاری کند از این رو خرید واچ تایم یوتیوب ارزان به شما پیشنهاد میشود.

حال شما با خرید واچ تایم می‌توانید به یوتیوب ثابت کنید که جز کاربرهای فعال او هستید و از این رو امتیاز بیشتری را برای افزایش درآمد کسب کنید. به همین راحتی می‌توانید با خرید واچ تایم واقعی به درآمد موردنظر دسترسی پیدا کنید. البته دقت کنید که درخرید واچ تایم یوتیوب ارزان، راه‌های اصولی را پیش رو بگیرید.

بدون شک میدانید که داشتن ۴۰۰۰ ساعت واچ تایم یوتیوب سبب مانیتایز شدن میشود و مسیر شما برای حرکت، هموار خواهد شد.

خرید واچ تایم یوتیوب چه فایده ای دارد؟

خرید واچ تایم می تواند پروسه مانیتایز شدن کانال و رسیدن به کسب درآمد دلاری را کوتاه تر کند.

سرویس‌های زیادی در جهت بهبود افرایش درآمد در یوتیوب وجود دارد که هرکدام دارای مزیت‌ها و فواید مختلفی است. خرید واچ تایم یکی از سرویس‌های مفید و پربهره محسوب می‌شود که امروزه از آن استقبال زیادی می‌کنند. یکی از فواید خرید واچ تایم افزایش اعتبار کانال به دید یوتیوب است. در صورتی که واچ تایم خریداری شده باکیفیت و واقعی باشد یوتیوب شما را در صدر کانال‌های مفید از دید مخاطب قرار می‌دهد. از این رو شما نیز از امتیازاتی همچون درآمد بیشتر و رفتن به صفحه افراد بیشتر بهره‌مند خواهید شد.

یکی دیگر از فواید خرید واچ تایم مانیتایز شدن است. در صورتی که شما مانیتایز نشده باشید می‌توانید با خرید این سرویس پیامک تایید را از سمت یوتیوب دریافت کنید.

از طرفی می‌توانید درآمد خود را با خرید واج تایم افزایش دهید. در واقع هر چقدر میزان واچ تایم شما بیشتر شود بر روی درآمد شما نیز تأثیر خواهد گذاشت.

آیا خرید واچ تایم یوتیوب ریزش دارد؟

یکی از دغدغه مخاطبان در هنگام خرید واچ تایم یوتیوب در خصوص ریزش آن است. اگر شما هم جز این دسته افراد هستید و نگرانی و دغدغه دارید بهتر است توضیحات گفته شده در ادامه را از دست ندهید.

به خاطر داشته باشید که ریزش در خرید واچ تایم وجود دارد و این امر جدایی ناپذیر است. اما ریزش زیاد و غیرنرمال طبیعی نیست. به گفته‌ای دیگر ریزش زیاد نشان دهنده خرید واچ تایم فیک است. در صورتی که ریزش کم مشکلی ندارد و نشان از خرید واچ تایم واقعی است.

از این رو اگر سرویس‌های باکیفیت دریافت کنید به مقدار کم دچار ریزش مقدار واچ تایم خواهید شد.

چه کسانی می‌توانند نسبت به خرید واچ تایم یوتیوب اقدام کنند؟

سؤال‌های زیادی در خصوص اینکه چه کسانی واجد شرایط خرید واچ تایم هستند وجود دارد. به همین خاطر بررسی‌هایی انجام شده تا جوابی صحیح در اختیار شما قرار گیرد. لازم است بدانید که خرید واچ تایم محدودیت خاصی ندارد اما خرید آن می‌تواند برای دسته‌ای از افراد کاربردی محسوب شود و در نهایت منجر به افزایش درآمد و همچنین محبوبیت باشد. اما این دسته از افراد چه کسانی هستند؟

 1. افرادی که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده‌اند و می‌خواهند در مدت زمان کوتاه به مقدار واچ تایم موردنظر برسند.
 2. افرادی که طولانی مدت است که در یوتیوب تولید محتوا می‌کنند اما هنوز موفق به دریافت مانیتایز نشده‌اند.
 3. افرادی که قصد دارند از یوتیوب درآمد بیشتری را کسب کنند می‌توانند نسبت به خرید واچ تایم اقدام کنند.

چگونه می‌بایست بهترین سایت خرید واچ تایم یوتیوب را انتخاب کرد؟

انتخاب بهترین سایت خرید واچ تایم یوتیوب در بین  بی‌شمار سایتی که وجود دارد کار راحتی نیست. سایت‌های بسیاری وجود دارد که سرویس واچ تایم یوتیوب را ارائه می‌دهند اما تضمینی نسبت به سرویس ارائه شده خود ندارند. این امر نشان دهنده آن است که نسبت به این سرویس خود اطمینان ندارند و به همین دلیل نسبت به کیفیت و واقعی بودن آن تضمینی نمی‌کنند. له منظور انتخاب سایتی معتبر ابتدا می‌بایست از تجربیات افراد دیگر در حیطه خرید واچ تایم یوتیوب کمک گرفت. سپس می‌بایست کیفیت سرویس را مدنظر قرار داد.  علاوه بر این‌ها باید توجه کرد که مجموعه مورد نظر نسبت به سرویس‌های ارائه دهنده تضمین کامل داشته باشند.

ناگفته نماند که برخورداری از پشتیبانی۲۴ساعته سبب می‌شود که شما در هر لحظه در صورت ایجاد مشکل بتوانید با پشتیبانان صحبت کنید و سریعاً مشکل خود را برطرف کنید. تمامی پارامترهای گفته شده در سایت ما وجود دارد و  به راحتی می‌توانید سرویس واچ تایم یوتیوب واقعی خود را از تیم ما دریافت کنید.

نحوه خرید واچ تایم یوتیوب چگونه است؟

نحوه خرید واچ تایم یوتیوب یکی از دغدغه‌های کاربران است. چرا که فکر می‌کنند خرید واچ تایم یوتیوب مراحل پیچیده و سختی دارد. درصورتی‌که فالووران سرویس خود را به‌گونه‌ای طراحی کرده است که شما بدون هیچ دانش و حتی گذاشتن زمان زیاد می‌توانید نسبت به خرید واچ تایم یوتیوب اقدام کنید.

 یکی از روش‌های خرید واچ تایم یوتیوب تماس گرفتن با پشتیبان سایت است. این روش جزو روش‌های بسیار آسان خرید واچ تایم محسوب می‌شود. زیرا شما با یک تماس می‌توانید سرویس مورد نظر خود را در حیطه واچ تایم ثبت کنید. سپس بلافاصله سرویس مورد نظر شما فعال می‌شود و می‌توانید از آن بهره ببرید. حتی می‌توانید به طور دقیق از قیمت واچ تایم یوتیوب آگاه شوید.

 یکی دیگر از روش‌های خرید ثبت سرویس از سایت است. از این رو برای ثبت سرویس مورد نظر نیاز است که به سایت فالوور آن مراجعه کنید و در قسمت درخواست‌ها سرویس خود را سفارش دهید. با هر دو روش می‌توانید نسبت به ثبت سرویس خرید واچ تایم یوتیوب اقدام کنید. از این رو با هر کدام از روش‌ها که راحت هستید می‌توانید خرید واچ تایم یوتیوب را انجام دهید‌. در خصوص قیمت واچ تایم یوتیوب هم نیاز است که گفته شود پس از تعیین مقدار، مبلغ برای شما مشخص خواهد شد.

خرید واچ تایم یوتیوب با کیفیت

نکات مهم خرید واچ تایم یوتیوب

قبل از خرید واچ تایم یوتیوب نکاتی وجود دارد که آگاهی نسبت به آنها سبب خرید موفق خواهد شد. از این رو ما این نکات و اطلاعات مهم را طبق تجربه خود جمع آوری کرده‌ایم و در ادامه در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم.

لازم است بدانید که در زمان ثبت نام یکی از لینک های محتوای خود را در فرم سفارش قرار دهید. هم چنین ID کانال و ادرس ان را هم بگذارید.

یوزرنیم خود را تحت هیچ شرایطی تغییر ندهید مگر آنکه از سفارش شما گذشته باشد و پشتیبانان نسبت به تغییر یوزرنیم مجوز موردنیاز را صادر کرده باشند.

حتی اگر در ایران ساکن نیستید می‌توانید از طریق سایت ما نسبت به خرید واچ تایم یوتیوب اقدام کنید.

لطفاً در خرید مقدار واچ تایم هوشیاری به خرج دهید و بیش از اندازه مقدار واچ تایم در دفعه اول دریافت نکنید.

سخن نهایی در خصوص خرید واچ تایم یوتیوب

سعی کردیم به طور کامل به واچ تایم و مزیت و فواید آن بپردازیم. به احتمال زیاد متوجه اهمیت واچ تایم در یوتیوب شده‌اید و می‌دانید که می‌بایست در کنار روش‌های طبیعی مانند تولید محتوای یونیک از خرید واچ تایم با کیفیت نیز استفاده کرد. خرید واچ تایم با کیفیت در کنار روش‌های طبیعی به تسریع پیشرفت شما کمک می‌کند. 

به خاطر داشته باشید که خرید واچ تایم از یک سایت معتبر از اهمیت بالایی برخوردار است به همین خاطر توصیه می‌شود از هر مجموعه‌ای آن را خریداری نکنید. چرا که کیفیت واچ تایم در تأثیرگذاری آن بسیار نقش دارد. 

سایت ما سال‌هاست که در این حیطه در حال فعالیت است و تلاش دارد بهترین خدمات و سرویس را به شما عزیزان تحویل دهد. از این رو می‌توانید خرید سرویس مورد نظر خود را در خرید واچ تایم با کمک پشتیبانان حرفه‌ای ما بدون دغدغه در خصوص قیمت واچ تایم یوتیوب داشته باشید.

شاید برای شما هم سوال باشد که یوتیوبر ها چگونه از طریق یوتیوب کسب درآمد می کنند؟ بر اساس آمار های بدست آمده یوتیوبر ها به ازای هر 1000 ویو می توانند بین 2 تا 8 دلار بسته به محتوا درآمد داشته باشند.

توجه داشته باشید که اگر ویو های شما دارای واچ تایم باشد می توانید بیشتر کسب درآمد کنید.

خرید واچ تایم یوتیوب

چرا باید واچ تایم یوتیوب بخریم؟

به صورت کلی برای کسب درآمد از طریق یوتیوب حداقل باید 4000 ساعت واچ تایم داشته باشید. بعد از رسیدن به این میزان ایمیل تبریکی از طرف یوتیوب دریافت خواهید کرد و پس از آن به مرحله مانیتایزشن وارد می شوید.

طبق قوانین جدید یوتیوب پس از به دست آوردن 1000 سابسکرایبر تنها 12 ماه برای رسیدن به 4000 ساعت واچ تایم وقت دارید. خرید واچ تایم می تواند این دغدغه شما را به راحتی برطرف کرده و پروسه رسیدن به کسب درآمد را کوتاه تر کند. اگر می خواهید رقبای خود را کنار بزنید، وقت خود را تلف نکنید و همین الان برای خرید واچ تایم یوتیوب اقدام کنید.

چگونه سایت های قانونی خرید واچ تایم یوتیوب را پیدا کنیم؟

اینکه چقدر بتوانید با محتوایتان کاربران را ترغیب به دیدن ویدئو کنید بسیار اهمیت دارد. همان طور که برای هر شبکه تلویزیونی اهمیت دارد که چه تعداد بیننده داشته باشد. در برنامه یوتیوب نیز واچ تایم از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا یکی از راه‌های کسب درآمد از یوتیوب به حساب می‌آید. خرید واچ تایم یوتیوب یکی از راه‌های اصولی و معتبر است البته اگر از سایت قانونی خریداری شود.

پیدا کردن سایت‌های قانونی این روزها کاری دشوار شده است زیرا سایت‌های بسیاری تأسیس شده‌اند که امکان تشخیص قانونی یا عدم قانونی بودن آنها بسیار سخت است. سایت‌های قانونی معمولاً از بازخوردهای مثبتی توسط مشتریان برخوردارند. از طرفی دارای نشانه‌ای نماد هستند و نسبت به خدمات خود تضمین دارند. ما نیز بابت خدماتی که به شما ارائه می‌دهیم اطمینان داریم و ضمانت می‌کنیم. پس شما با خیال راحت می‌توانید خرید واچ تایم یوتیوب و دیگر سرویس‌ها را از ما دریافت کنید.

قیمت خرید واچ تایم یوتیوب چقدر است؟

شاید این سؤال برای شما هم ایجاد شود که قیمت خرید واچ تایم چقدر است؟ آیا همه افراد می‌توانند نسبت به خرید واچ تایم اقدام کنند؟ قیمت واچ تایم یوتیوب در چه رنجی قرار دارد؟ قیمت واچ تایم یوتیوب معیار های متفاوتی دارد ؟ به طور کلی و طبق آمارهای به دست آمده قیمت خرید واچ تایم یوتیوب در مجموعه‌های مختلف، متغیر است. زیرا کیفیت و بازدهی آنها نیز تفاوت دارد و از این رو می‌توان گفت نرخ مشخص و دقیقی برای خرید واچ تایم وجود ندارد در واقع قیمت واچ تایم یوتیوب در مجموعه های مختلف یکسان نیست .

پیشنهاد ما به شما این است که در زمان خرید واچ تایم قیمت را معیار قرار ندهید. قیمت یک رکن اساسی برای خرید واچ تایم نیست، پس بهتر است کیفیت و معتبر بودن را مدنظر قرار دهید.

حتی اگر از هزینه کمی برخوردار هستید می‌توانید سرویس‌های قانونی و معتبر خرید واچ تایم یوتیوب با تخفیف را در فالووران دریافت کنید. به این صورت هم هزینه کمتری پرداخت می‌کنید و هم نتیجه مطلوب را می‌گیرید.

آیا خرید واچ تایم یوتیوب بدون ریزش وجود دارد؟

بدون ریزش بودن یک سرویس نشان دهنده مرغوب بودن آن است. احتمالاً میدانید که نشانه سرویس‌های فیک، ریزش زیاد است و متقابلاً نشانه سرویس باکیفیت عدم ریزش یا ریزش کم است. در خرید واچ تایم یوتیوب می‌بایست به مرغوب بودن آن توجه کرد. 

اگر شما سرویسی را خریداری کنید که از ریزش پایینی برخوردار باشد بدون شک نتیجه بهتری را خواهید کرد. زیرا به این صورت یوتیوب که برنامه‌ای هوشمند است به هیچ عنوان متوجه خریداری شدن واچ تایم نمی‌شود. اما اگر سرویس خریداری شده شما بی کیفیت و با ریزش زیاد باشد ممکن است توسط یوتیوب شناسایی شود.

پس احتمال دریافت سرویس باکیفیت و بدون ریزش وجود دارد در صورتی که مجموعه معتبر و شناخته شده را انتخاب کنید.

خرید واچ تایم یوتیوب از فالووران
👁️ سرور خرید واچ تایم یوتیوبفالووران
💲قیمت خرید 1 کا واچ تایم یوتیوبشروع  از 38,400 تومان
⌚ پشتیبانی 24 ساعته
🧾گارانتیضمانت برگشت وجه 
🛒 نحوه ثبت سفارشخرید واچ تایم یوتیوب به صورت آنلاین
اشتراک در
اطلاع از
14 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه دیدگاه ها

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲۶ رای