خرید واچ تایم یوتیوب (واقعی و باکیفیت)

در یوتیوب مدت زمان مشاهده ویدئو های کانال بر پایه ساعت می باشد که به آن واچ تایم می گویند. دقت داشته باشید که یکی از شرایط مهم رسیدن به مرحله مانیتایز شدن کانال به دست آوردن 4000 ساعت واچ تایم می باشد. خرید واچ تایم یوتیوب یکی از راه های ساده و مطمئن می باشد که شما را به کسب درآمد دلاری نزدیک تر می کند.

واچ تایم به نوعی کیفیت و ارزشمند بودن محتوای شما را نشان می دهد. شما می توانید در کنار خرید واچ تایم یوتیوب روی محتوای خود کار کنید تا به صورت ارگانیک واچ تایم، لایک و ویو دریافت کنید.

تعداد: 0 عدد
قیمت: 0 تومان 0 تومان

توضیحات

فرایند درخواست شما بعد از پرداخت انجام میشود
ثانیه

...درحال انتقال به درگاه پرداخت

بعد از ثانیه به درگاه پرداخت منتقل خواهید شد
لطفا کد فرستاده شده به شماره موبایل را وارد کنید
در صورتی که خواهان خرید واچ تایم یوتیوب متفاوت با حداقل و حداکثر ظرفیت سرویس هستید از طریق پنل اقدام کنید.
لینک ثبت نام در پنل فالووران

چرا باید سرویس واچ تایم یوتیوب را از ما خریداری کنید؟

زیرا ما شما را در راه تحقق اهدافتان همراهی می کنیم و در هر لحظه پاسخگوی سوالات و مشکلات شما هستیم. ما با سال ها تلاش و فعالیت در زمینه خدمات شبکه های اجتماعی معروف مثل یوتیوب می توانیم بهترین و با کیفیت ترین سرویس ها را به شما ارائه دهیم.

ضمانت بازپرداخت

در صورت بروز مشکل و عدم دریافت سرویس، تیم فالووران بازپرداخت وجه شما را تضمین می کند.

پرداخت امن

تیم فالووران برای امنیت حساب کاربران خود برای پرداخت از درگاه های مطمئن و امن استفاده می کند.

پشتیبانی به موقع

برای ارتباط با تیم پشتیبانی می توانید از طریق شماره درج شده و یا تیکت مشکلات خود را با ما در میان بگذارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به آن ها رسیدگی شود.

عدم نیاز به گذرواژه

برای خرید و دریافت سرویس مورد نظر از جمله سرویس فالوور کلاب هاوس، نیازی به وارد کردن گذرواژه نمی باشد.

سوالات متداول

سوال ندارد

چرا خرید واچ تایم یوتیوب برای کسب درآمد مهم است؟

واچ تایم یوتیوب چیست؟ واچ تایم در واقع همان مدت زمان مشاهده ویدئو های شما می باشد که بعد از رسیدن به تعداد مشخصی می توانید کسب درآمد کنید.

شاید برای شما هم سوال باشد که یوتیوبر ها چگونه از طریق یوتیوب کسب درآمد می کنند؟ بر اساس آمار های بدست آمده یوتیوبر ها به ازای هر 1000 ویو می توانند بین 2 تا 8 دلار بسته به محتوا درآمد داشته باشند.

توجه داشته باشید که اگر ویو های شما دارای واچ تایم باشد می توانید بیشتر کسب درآمد کنید.

چرا باید واچ تایم یوتیوب بخریم؟

به صورت کلی برای کسب درآمد از طریق یوتیوب حداقل باید 4000 ساعت واچ تایم داشته باشید. بعد از رسیدن به این میزان ایمیل تبریکی از طرف یوتیوب دریافت خواهید کرد و پس از آن به مرحله مانیتایزشن وارد می شوید.

طبق قوانین جدید یوتیوب پس از به دست آوردن 1000 سابسکرایبر تنها 12 ماه برای رسیدن به 4000 ساعت واچ تایم وقت دارید. خرید واچ تایم می تواند این دغدغه شما را به راحتی برطرف کرده و پروسه رسیدن به کسب درآمد را کوتاه تر کند. اگر می خواهید رغبای خود را کنار بزنید، وقت خود را تلف نکنید و همین الان برای خرید واچ تایم یوتیوب اقدام کنید.

5 1 رای
guest
0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه دیدگاه ها