گرفتن خدمات رایگان با سرچ در گوگل

شما میتوانید با کلمات کلیدی که ما در اختیارتان قرار میدهیم در گوگل آن را سرچ کنید و فالوور رایگان دریافت کنید.

آموزش دریافت فالوور و دیگر خدمات رایگان فالووران

بعد از زدن شماره موبایل و ایمیل و وارد شدن به بخش ابزار، قبل از هر کاری حتما ویدیو هایی که بالا هر کدام از جدول ها هست ببینید.
آموزش کامل دریافت خدمات رایگان برای شما عزیزان تهیه شده تا بدون معطلی بتونین مراحل رو انجام دهید. 

دوستانی که انتقاد، پیشنهاد یا مشکل در استفاده از خدمات رایگان بیشتر دارند. در قسمت نظرات این صفحه مطرح کنند. ما همه نظرات رو خوانده و جهت بهبود هر چه بیشتر خدمات، تمام تلاشمون رو انجام خواهیم داد.

  • این خدمات دائمی بوده و کیفیت بالایی هم دارند. میتوانید از طریق سرچ در گوگل و ورود به صفحات مورد نظر از خدمات رایگان برخوردار شوید..
  • چقدر میتوانم از خدمات رایگان استفاده کنم؟ شما میتوانید هر روز چندین مرتبه از این خدمات استفاده کنید. (این خدمات شامل فالوور ، لایک ، ویو ، ممبر و ... بصورت رایگان میباشد)
  • حتما باید از گوگل وارد سایت شم تا بتونم از فالوور رایگان سفارش بدم؟ بله کلیه مراحل از سمت ما اتومات هست و وقتی از طریق گوگل وارد صفحه مورد نظر شوید دکمه دریافت هدیه براتون فعال میشه.
  • آیا میتوانم به دوستان خودم معرفی کنم تا از سرویس های رایگان استفاده کنند؟ بله، باعث افتخار ماست که عزیزان دیگری هم بتوانند از خدمات رایگان ما استفاده کنند.

کاربرانی که در ثبت سفارش مشکل دارند، لطفا کش مرورگر خود را خالی کنند و مجددا امتحان کنند
..........................
بعد از هر 3 سفارشی که ثبت کردین فیلتر شکن خود رو روشن کرده و با آیپی کشور دیگه ای وصل شوید
..........................
حتما ویدیو جدیدی که اضافه شده هست رو ببینید. خیلی از عزیزان در دریافت خدمات رایگان مشکل داشتند که با دیدن ویدیو جدید حل میشه
..........................
محدودیت لینک از 3 به 10 تغییر یافت. یعنی شما عزیزان روزانه تا 500 فالوور یا 500 لایک یا 1000 ویو بصورت رایگان دریافت کنید.
اشتراک در
اطلاع از
210 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه دیدگاه ها