آموزش اینستاگرام

بازگردانی پیج اینستاگرام با آموزش قدم به قدم

یکی از دغدغه های اصلی صاحبین پیج های اینستاگرامی، بازگردانی اکانت اینستاگرام در زمان حذف یا غیر فعال شدن حساب کاربری می باشد.

گاهی افراد به دلایل خاص پیج خود را از دست می دهند، یکی از این دلایل به علت مشکل در دستگاه موبایل می باشد که مثلا بر اثر گم شدن گوشی، خرابی و شکسته شدن آنها می باشد که حتی با مراجعه به یک تعمیرکار موبایل، او دستگاه تان را ریست می کند.

حتی وجود مشکلاتی نظیر ویروسی شدن و باگ در گوشی همراه باعث می شود تا مجبور شویم گوشی را به تنظیمات کارخانه بازگردانیم، یا ممکن است گاهی نیاز داشته باشیم تا از فضای مجازی دور بمانیم که همه این موارد باعث می شود تا رمز اینستاگرام خود را فراموش نماییم.

اما برای خیلی از ما، بازگردانی اکانت اینستاگرام قبلی، موضوع مهمی است. خوشبختانه روش های زیادی برای بازگشت آن وجود دارد که در این مقاله به طور کامل به این موضوع خواهیم پرداخت.

آموزش ویدیویی بازگردانی پیج اینستاگرام

اینستاگرام این فضا را فراهم کرده است تا ما به راحتی، پیج قبلی خود را با داشتن یوزرنیم بازیابی کنیم. اما مشکلی که ممکن است گاهی همه به آن دچار شویم، فراموش کردن پسورد است.

بازیابی پیج اینستاگرام

امروزه، ما از اپلیکیشن های زیادی استفاده می کنیم. که برای امنیت بیشتر از پسورد های متفاوتی استفاده می کنیم. پس ممکن است آن را فراموش کنیم.

در  صورتی که شما هم به هر دلیلی رمز اینستاگرام خود را فراموش کرده اید و قصد دارید تا آن را بازگردانید، حتما به بازیابی پیج اینستاگرام خود فکر می کنید. با استفاده از ویدیو بالا به راحتی امکان بازیابی اینستاگرام خود را خواهید داشت.

باید بدانید که هیچ جای نگرانی وجود ندارد. ما در این مقاله، به شما، ۳ روش را پیشنهاد می کنیم که یاد می گیرید چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شوید. پس با آموزش های وبلاگ فالووران همراه باشید.

 

روش های بازیابی اکانت اینستاگرام

۱- بازیابی اکانت اینستاگرام از طریق شماره تلفن
۲- بازیابی اکانت اينستاگرام از طریق ایمیل
۳- بازیابی پسورد اينستاگرام از طریق فیسبوک

 

 

چگونه وارد اکانت قبلی اینستاگرام خود شویم؟

گاهی برای شما سوال پیش می آید که چطور می توانید وارد اکانت قبلی پیج اینستاگرام تان شوید و می توانید از روش های زیر اینکار را انجام دهید. سه روش اصلی بازیابی اکانت اینستا خدمتتان معرفی می شود پس با ما همراه باشید.

۱- بازیابی حساب اینستاگرام از طریق شماره تلفن همراه:

یکی از ساده ترین راه های بازیابی حساب اینستاگرام قبلی شما، از طریق شماره تلفنی است که آن را روی اکانت خود ثبت کرده اید.

پس اگر تا الان، شماره تلفنی بر روی اکانت شما ست نبوده است، پیشنهاد می‌شود که سریعاً این کار را انجام دهید تا در آینده، دچار مشکل نشوید.

بازگردانی پیج اینستاگرام

مراحل بازگردانی پیج اینستاگرام با شماره تلفن

یکی از بهترین روش ها برای بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام با شماره تلفن می باشد که امروزه بسیار کاربردی است، اگر شما از قبل شماره تلفن تان را در بخش پروفایل اینستاگرام خود وارد کرده باشید می توانید به راحتی اینکار را در مراحل زیر انجام دهید.

 • برای بازگشت به اکانت قبلی اینستاگرام با شماره تلفن در ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید.
 •  نام کاربری خود را وارد نمایید و روی گزینه فراموشی رمز عبور کلیک کنید.
 • در این مرحله باید شماره تلفنی را که با آن اکانت اینسناگرام خود را ایجاد کرده اید وارد نمایید.
 • به شماره ای که بر روی اکانت شما ست شده است، لینکی ارسال می شود. آن لینک را باز کنید.
 • با باز کردن لینک، برای شما صفحه ای نمایش می دهد که شامل دو کادر است. پسورد جدید خود را در آن، دو بار، یه صورت یکسان، وارد کنید.
 • بر روی گزینه reset password کلیک کنید. با این کار شما می توانید با همان یوزرنیم قبلی و رمزی جدید، وارد اکانت قبلی خود شوید.

 

بازگردانی پیج اینستاگرام

۲- بازگردانی پیج اینستاگرام از طریق ایمیل:

ایمیل یکی دیگر از روش های بازیابی اکانت اینستا می باشد که اگر قبلا ایمیلی بر روی پروفایل خود تنظیم کرده باشید می توانید اینکار را در مراحل زیر انجام دهید.

 

مراحل بازيابی رمز اينستاگرام از طریق ایمیل

 •  برای برگرداندن پیج اینستاگرام اپلیکیشن آن را باز کنید.
 • در پایین دو کادر، بر روی گزینه get help signing in کلیک کنید.
 • در این مرحله، ایمیل و یا یوزرنیم خود را وارد کنید.
 • بر روی گزینه ok کلیک کنید.
 • در این مرحله، پیامی از طرف اینستاگرام به شما ایمیل می شود. آن را باز کنید.
 • لینکی که به شما ارسال شده است را باز کنید و بر روی گزینه reset your instagram password کلیک کنید.
 • حال دوباره شما وارد اینستاگرام می شوید. به شما دو کادر، نمایش می دهد.
 • رمز جدید و دلخواه خود را در دو کادر به طور یکسان وارد کنید. و در آخر، یا بر روی تیک آبی و یا بر روی reset password، کلیک کنید.

حالا پسوردتان با موفقیت تغییر پیدا کرده و حالا وارد پیج تان شوید.

بازگردانی پیج اینستاگرام

۳- از طریق حساب فیسبوک:

سومین راه برگرداندن پیج اینستاگرام، از طریق حساب فیسبوک شما می باشد. اگر جزئیات اکانت فیسبوک خود را در اختیار دارید، می توانید از طریق آن، برای بازگرداندن پیج اینستاگرام خود، اقدام کنید.

✅ توجه داشته باشید که باید فیسبوک خود را به اکانت اینستاگرام خود وصل کرده باشید.

 

مراحل بازگردانی پیج اینستاگرام با حساب فیسبوک

 • در ابتدا، با باز کردن اینستاگرام، بر روی گزینه log in with facebook کلیک کنید.
 • صفحه ای برای شما باز می شود که شامل دو کادر است. در آن دو کادر، اطلاعات مربوط به حساب فیسبوک خودرا وارد کنید. و بر روی log in کلیک کنید.
 •  بر روی ‘باز نشانی از فیسبوک’ ضربه بزنید. حالا با سه روش گفته شده در مطلب بالا می توانید پیج خود را به راحتی بازگشایی نمایید.

بازگردانی پیج اینستاگرام

 

نکاتی که باید قبل از حذف کردن پیج اینستاگرام بدانید

این موارد رو حتما بخوانید چون بعد از حذف شدن اکانت،بازگرداندن پیج اینستاگرام امری زمانبر و دردسرساز است. شاید شما هم مثل بنده به هیچ وجه دوست ندارید که اکانت اینستاگرامتان حذف شود.

۱- زمان مورد نظر برای بازگشت به پیجِ حذف شده

زمانی که پیج خود را حذف موقت می کنید، از آن لحظه تا ۲۴ ساعت بعد، اینستاگرام پیج شما را پیشنهاد می کند. و به راحتی می توانید دوباره آن را بازگردانید. ما بعد از آن ۲۴ ساعت، برای بازگرداندن پیج، احتیاج به پسورد و یوزرنیم خود دارید.

بعد از ۱ تا ۲ سال، حتی اگر پیج خود را حذف موقت کرده باشید، اینستاگرام آن را به طور کامل حذف می کند.

۲- تعداد دفعاتی که می توانید پیج اینستاگرام خود را دی اکتیو کنید:

توجه داشته باشید که هر هفته فقط یک بار، میتوانید پیج خود را دی اکتیو کنید.

۳- عدم بازگشت به اطلاعات قبلی:

یکی از نکات مهم که باید قبل از هر چیز بدانید، این است که، اگر پیج خود را حذف دائمی کنید، دیگر امکان برگشت پیج شما وجود ندارد.

اما اگر حذف موقت کنید، اینستاگرام پست ها و فعالیت های شما را مخفی می کند و با بازیابی در اکانت اینستاگرام خود، دوباره به همه اطلاعات تان همانند دوستان، پست ها، نظرات و حتی دایرکت های خود، دسترسی پیدا می کنید.

بازگردانی پیج اینستاگرام

 

Do not miss the opportunity and get to know the Telegram Smm Panel

سایت بازیابی پیج اینستاگرام

 

بازگردانی پیج اینستاگرام

بسیاری از کاربران به دنبال سایت بازگشت پیج اینستاگرام خود هستند. در این باره باید بگوییم که سایت های زیادی در این زمینه وجود ندارند و در حال حاضر یا باید از طریق خود اینستاگرام اقدام به بازیابی اکانت کنید و یا اینکه از متخصصان امنیت و بازگردانی پیج در اینستاگرام کمک بگیرید.

بازیابی اکانت حذف شده اینستاگرام

اگر در صورتی که اکانت تان غیر فعال یا پاک شده است، با روش های بالا می توانید در زمان کم آن را بازگردانید، شما اکانتی که کامل حذف نموده اید را دیگر امکان بازگردانی نخواهید داشت و باید به فکر ساخت اکانت جدید باشید. (البته اگر بیش از یک ماه از آن گذشته باشد)

پس اگر ممکن است روزی از حذف اکانت اینستاگرام خود پشیمان شوید اکانت را برای همیشه پاک نکنید. در این مواقع میتوانید به طور موقت اکانت خود را دی اکتیو نمایید.

 

چگونه پسورد اینستاگرام خود را بدون رمز قدیمی بازنشانی کنم؟

برای بازگردانی پسورد، می توانید به اپلیکیشن اینستاگرام در گوشی تان بروید و بر روی گزینه Forgot Password ضربه بزنید. از شما خواسته می شود نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید و سپس رمز عبور جدید برای شما ارسال می شود.

چگونه می توانم رمز عبور اینستاگرام خود را بدون رمز عبور قدیمی تغییر دهم؟

برای تغییر رمز عبور اینستاگرام خود، باید با رمز عبور قدیمی خود وارد اپلیکیشن شوید. پس از ورود به سیستم، روی نماد چرخ دنده در بالای صفحه ضربه بزنید تا منوی تنظیمات باز شود. از آنجا، روی «Password» ضربه بزنید و یک رمز عبور جدید وارد کنید.

 

سوالات متداول :

آیا میتوان به وسیله ایمیل بازگردانی اکانت اینستاگرام انجام داد ؟

بله برای بازگردانی اکانت سه روش وجود دارد از طریق ایمیل ،شماره موبایل و فیسبوک میتوان این کار را انجام داد.

اگر اکانت اینستاگرام حذف شود امکان بازیابی اکانت وجود دارد ؟

اگر اکانت شما دی اکتیو شود یا حذف موقت انجام گیرد میتوان اکانت اینستارام را برگرداند اما در صورت حذف دائمی امکان پذیر نیست.

چگونه حساب غیر فعال شده اینستاگرام را فعال کنیم؟

برای فعال کردن حساب غیر فعال شده اینستا، به جز اقدام از طریق خود برنامه اینستاگرام، راه های دیگری نیز وجود دارند که شما می توانید توضیحات مقاله را مطالعه کنید.

 

در پایان

بازگردانی پیج اینستاگرام از طریق را های مختلفی انجام می شود. اما به یاد داشته باشید که همیشه شماره موبایل و ایمیل خود را در اکانت تان درج کنید تا بعدا در بازیابی دچار مشکل نشوید. امیدواریم اطلاعات موردنیاز خود را در خصوص بازگردانی پیج اینستاگرام به دست آورده باشید.

 

amin.esmzad

چرا مینویسم؟ چون تنها در زمان نوشتن هست که کامل یاد میگیرم. برای همین هست که عاشق نویسندگی هستم. من عاشق تکنولوژی و به خصوص موضوعات وب و شبکه اجتماعی ام . سر همون هرروز تایمی رو برای این موضوع اختصاص میدم و هر آنچه یاد گرفتم رو هم شیر میکنم.

384 دیدگاه

 1. سلام وقت بخیرمن گوشیم ریست کردم الان هم نام کاربری میدونم هم رمزم ولی هرکدی که میده به اون شماره ای که دیگه دراختیارم نیست چیکارکنم ممنونومیشم کمکم کنین

  1. سلام دوست عزیز شما باید به افرادی که بازگردانی پیج انجام میدن مراجعه کنید سایت هایی در این زمینه وجود دارند که معرفی میکنند

 2. سلام عرض ادب خدمت ادمین محترم و زحمت کش این سایت پر محتوا 🌹
  جا داره از طرف تک تک دوستان تقدیر و تشکر کنم از ادمین عزیز بابت تولید این موضوع بسیار کاربردی🌹
  با توجه به یکسری نظرات که دوستان گذاشته بودن متوجه شدم که بعضی از افراد هنوز با توجه به راهنمایی های ادمین بازم موفق نشده اکانت اینستاگرام خود را بازگردانی کنه❌
  دوستانی که نتونستن میتونند با بنده در ارتباط باشن با تا در کمترین زمان ممکن پیجشون رو بازگردانی کنم
  بنده فرید جوادی هستم
  ممنون میشم ادمین نظر منو تایید کنه تا ماهم کمکی به هم وطنامون کرده باشیم

  1. با سلام ممنون از توجهی که به مطالب و مقاله مون داشتید ما برای همکاری بیشتر و اینکه کمکی کرده باشیم لینک پنل رو خدمتتون ارسل کردیم تا ثبت نام داشته باشید و از طریق تیم پشتیبانی راهنمایی بشید
   https://panel.followeran.com/signup چون بسیاری از کاربران به این بازگردانی پیج در سایتمون نیازمند هستند

 3. سلام خسته نباشید شرمنده مزاحم میشم عه ببخشید من چنتا اکانت ساخته بودم و خیلی بودن ولی الان می خام پاکشون کنم ولی نمی تونم واردشون شم نمی دونم باید چیکار کنم بعضیاشون شماره تلفن و ایمیل ندارن اگه میشه لطفا میشه راهنماییم کنید چیکار کنم
  ممنونم منتظر پاسخ شما هستم

  1. سلام شما باید به افراد یا سایت هایی مراجعه کنید که بازگردانی اکانت اینستاگرام رو انجام بدن

 4. سلام و درود
  یه سوال داشتم
  من با یک نفر در اینستا در ارتباط بودم و یدفه پیج اون طرف پاک شد و همدیگه را گم کردیم . چطوری میتونم پیج های دیگه ی مربوط به اون شخص را پیدا کنم؟

 5. مررسی از محتوای خوبتون
  من پیجم پریده بود با اموزش هایی که شما دادین برگشت
  خییلی ممنونم 🙏

 6. سلام پیج من به مدت ۳۰ روز تعلیق شده بود و من تمام فرمهارو پر کردم که با پیام اول تایید کنید این شما هستین بعدا.درصورتی که من دسترسی به پیجم نداشتم الان میگه سی روز شما گذشته من هیچ گونه نمیتونم پیجم رو برگردونم؟

  1. سلام دوست عزیز این مشکل رو باید توسط افراد یا سایت هایی که بازگشت اکانت انجام میدن بپرسید یا از خود اینستاگرام پیگیر باشید عذرخواهی میکنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا