ترفندهای اینستاگرام

چگونه بفهمیم چه کسانی اینستاگرام ما را چک کرده اند؟

چه کسانی پروفایل اینستاگرام ما را چک میکنند؟ این سؤالی است که ممکن است ذهن شما را درگیر بکند.

مخصوصاً اگر شما از جمله کسانی باشید که از طریق اینستاگرام کسب درآمد می‌کنید. این نکات برایتان خیلی مهم‌تر خواهد بود. این سؤال که چگونه بفهمید چه کسانی پروفایل اینستاگرام ما را چک می کنند از آن دسته سؤالات پرتکراری است که خیلی از افراد دوست دارند از چگونگی آن مطلع شوند. پس در این مقاله همراه گروه فالووران باشید.

چه کسانی پروفایل اینستاگرام ما را چک میکنند؟

بهتر است سعی کنید قبل از استفاده از یک شبکه اجتماعی روش کار با آن را هم یاد بگیرید. در این صورت می‌توانید استفاده‌های بیشتری از آن داشته باشید. در ویدیوی زیر به طور کامل در مورد اینکه چگونه بفهمیم چه کسانی پروفایل اینستاگرام ما را چک میکنند صحبت نموده‌ایم.

 

چه کسانی پروفایل اینستاگرام ما را چک میکنند؟

چه کسانی اینستاگرام ما را چک میکنند

چه کسانی پروفایل اینستاگرام ما را چک میکنند؟ این نیز مانند سؤالاتی است که در بالا مطرح شده بود. متأسفانه راهی برای شناسایی وجود ندارد. اینستاگرام بخش سیو کردن عکس پروفایل را از ابتدا مسدود ساخته بود تا افراد نتوانند به تصویر پروفایل یکدیگر دسترسی پیدا کنند. اما متأسفانه این کار با برنامه‌های مکمل امکان‌پذیر است و هنوز راهی از طریق خود اینستاگرام برای فهمیدن این موضوع شناسایی نشده است.

راه‌های شناسایی بازدیدکنندگان پیج اینستاگرام

روش‌های مختلف برای اینکه بفهمیم چه کسانی پروفایل اینستاگرام ما را چک میکنند وجود دارد.

 • تجاری سازی اکانت (تبدیل اکانت عادی به بیزینس)

شما می‌توانید با تغییر اکانت خود به اکانت تجاری یکسری از قابلیت‌های جامع را مشاهده کنید. تجاری سازی اکانت یکی از قابلیت‌های خوب و مهم در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. با این کار ما می‌توانیم تا حدی متوجه شویم چه کسانی پروفایل اینستاگرام ما را چک میکنند. در مورد مزایای اکانت تجاری و قابلیت‌های کامل آن در مقالات بعدی صحبت خواهیم کرد.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر پیچی مرتبط با کسب و کارتان دارید و همانند پیچ‌های دیگر است آن را به پیچ بیزینسی تبدیل کنید. ناگفته نماند که اگر اکانت شما بیزینسی باشد قابلیت‌های بیشتری برای زیر نظر داشتن مخاطبان خود دارید.

یکی از قابلیت‌هایی که پیچ‌های بیزنسی دارند، تعداد افرادی است که اینستاگرام آنها را چک می‌کنند. این تعداد به صورت روزانه در بالای صفحه برای آنها قرار می‌گیرد.

چه کسانی اکانت اینستاگرام ما را چک میکنند

 

آموزش کلی ساخت اکانت تجاری

 1. در ابتدا اینستاگرام خود را به آخرین ورژن به‌روز رسانی کنید.
 2. سپس وارد بخش سه خطی بالای صفحه و منوی تنظیمات شوید. گزینه حساب (Account) را انتخاب نمایید.
 3. به پایین صفحه بروید و جابه‌جایی به حساب حرفه‌ای (Switch to Professional Account) را لمس کنید.
 4. حال برایتجاری سازی کسب و کار (Business) را انتخاب نمایید.
 5. در این بخش مزایای حساب را مطرح می‌کند. وارد بخش بعدی شوید.
 6. دسته بندی خود را برگزینید. دسته مورد علاقه را نیز می‌توانید انتخاب نمایید.
 7. حال اطلاعاتی کهمی‌خواهید برای همه نمایش داده شود وارد کنید.
 8. اکانتشما به اکانت بیزینسی تبدیل شد.
 9. اکنون شما می‌توانید تعداد استوری‌های منتشر شده، تعداد بازدید کنندگان پیج و … را مشاهده کنید. حتیمی‌توانید این آمارها را به صورت هفتگی نیز ببینید.
 10. در قسمت سه خطی بالای صفحه با گزینه insights می‌توانید به آمارها دست پیدا کنید.

چه کسانی اینستاگرام ما را چک میکنند

برنامه چه کسانی پروفایل اینستاگرام ما را چک میکنند یا بازدیدیاب تا حدی آمار پیج را به شما خواهد داد. پس حتماً با ادامه مقاله همراه باشید تا تعدادی از برنامه‌های بازدیدیاب را به شما معرفی نماییم. فقط فراموش نکنید که همه برنامه‌ها مطمئن نیستند و ممکن است به اکانت شما آسیب برسد.

With minimal cost and high return rate, we help you to increase your visibility on Telegram with Buy Telegram Votes

 • برنامه‌های بازدید یاب

اپلیکیشن‌های زیادی وجود دارد که این کار را انجام می‌دهند. در اینجا به چند اپلیکیشن اشاره کوتاهی می‌کنیم. هر کدام از این اپلیکیشن‌ها مختص چک کردن یکسری قسمت‌ها هستند.

اپلیکیشن بازدید یاب اینستاگرام

 

تعدادی از اپلیکیشن های بازدیدیاب

1) Who viewed my Instagram

یکی از راه‌های فهمیدن اینکه چه کسانی پروفایل اینستاگرام ما را چک میکنند می‌تواند استفاده از اپلیکیشن‌ها باشد. این اپلیکیشن به شما می‌گوید چه کسانی پروفایل اینستاگرام شما را چک میکنند و چه کسانی به تازگی شما را لایک کرده‌اند و تا 5 نفر آخری که پیج اینستاگرام شما را چک کرده‌اند را نمایش می‌دهد.

نکته: در حالت کلی بهتر است از برنامه‌های مکمل استفاده نکنید زیرا امنیت اکانت شما را ممکن است به خطر بیندازند.

این اپلیکیشن دانلود فراوانی داشته و افراد زیادی از آن استفاده می‌کنند. برنامه Who viewed my Instagram را می‌توانید برای سیستم عامل اندروید استفاده نمایید.

از امکانات این برنامه می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. محیط کاربری ساده
 2. به دست آوردن اطلاعاتی درباره کاربرانی که به تازگی تعاملی داشته‌اند
 3. امکان مشاهده فعالیت‌های شما در اینستاگرام
 4. نمایش افرادی که از پروفایل شما بازدید کرده‌اند
 5. نشان دادن دویست نفر آخری که پیج اینستاگرام شما را دیده‌اند.
 6. دارای قابلیت نمایش افرادی که شما را در چند روز گذشته لایک کرده‌اند.

چه کسانی نمایه اینستاگرام ما را چک میکنند

 

3) Follower Analyzer for Instagram – Follower Tracker

این اپلیکیشن به شما کمک می‌کند کسانی که پروفایل شما را مشاهده کرده‌اند را پیدا نمایید و همچنین به طور دقیق مشاهده کنید با چه کسانی دوستان مشترک دارید. این موضوع در لیست پیشنهادی اینستاگرام نیز وجود دارد که دوستان دوستانتان را پیدا کنید و آن‌ها را نیز در صورت تمایل دنبال کنید. اما در اپلیکیشن Follower Analyzer for Instagram، این کار دقیق‌تر است.

چه کسانی پروفایل اینستاگرام ما را می‌بینند

4) اپلیکیشن Ig Analyzer: Follower Analysis

کاربران IOS می‌توانند از برنامه Ig Analyzer: Follower Analysis برای شناسایی فالوورها استفاده نمایند و به نوعی به سؤال چه کسانی پروفایل اینستاگرام ما را چک میکنند پاسخ دهند. به کمک این اپلیکیشن شما می‌توانید گزارش‌هایی در مورد استوری‌ها و پست‌های خود دریافت نمایید. به محض بازدید پست‌ها برای شما نوتیفیکیشن فرستاده می‌شود که قابلیت بسیار خوبی است.

سؤال درباره اینکه چه کسانی پروفایل اینستاگرام ما را چک میکنند با این اپلیکیشن پاسخ داده می‌شود. شما با این برنامه افراد مشتاق پیج خود را خواهید یافت. از مزیت‌های دیگر این اپلیکیشن داشتن فضای بسیار ساده و کاربر پسند است و به سرعت جواب سؤال‌هایی که برایتان پیش آمده را می‌دهد. پس می‌توانید این برنامه را به راحتی نصب کرده و از آن استفاده نمایید.

چه کسانی پروفایل اینستاگرام ما را می‌بینند

سایت های چکر اینستاگرام

اپلیکیشن‌های بازدیدیاب با در دست داشتن یوزر نیم و پسورد ما می‌توانند خطرناک باشند. همچنین به ‌قدری تبلیغات در اپلیکیشن‌ها زیاد است که ممکن است گاهی واقعاً باعث به هم ریختن اعصاب ما شوند. پیشنهاد بعدی استفاده از سایت‌های چک اینستاگرام است. اگر می‌خواهید از این روش استفاده کنید بهتر است از تجربه افراد مختلف بهره ببرید.

قابل ذکر است که برخی از افراد نتایج خوبی از اپلیکیشن‌ها داشته‌اند. اما درصد بیشتری هم نتایج غیر مفیدی کسب کرده‌اند. پس بهتر است اگر اکانت شما برایتان با ارزش است قبل از تصمیم گیری از این اپلیکیشن‌ها درباره آنها تحقیقات زیادی را انجام دهید.

چه کسانی اینستاگرام ما را چک میکنند

اما نکته‌ای که وجود دارد این است که این سایت‌ها اغلب در قبال ارائه خدمات پول دریافت می‌کنند. همچنین بسیاری از آن‌ها بعد از دریافت پول نیز به طور درست کار نخواهند کرد؛ بنابراین شما پول خود را هدر داده‌اید. پس بهتر است از راه‌های مطمئن‌تر که در بالا گفته شد استفاده نمایید.

نکته: شما به راحتی می‌توانید یک فیلم قرار دهید و بازدیدکننده‌های آن را مشاهده نمایید، برای این کار یک ویدئو در اینستاگرام خود منتشر کنید. از قسمت view متوجه شوید چه کسانی ویدئو را مشاهده کرده‌اند. (در این قسمت تمام کسانی که ویدئو را پلی کرده را نمایش می‌دهد.)

این روش نیز تا حدی به شما کمک می‌کند. چون اکثر کسانی که ویدئوهای شما را می‌بینند، بیشتر مواقع پیج اینستاگرام شما را چک میکنند. اگر شما به مطالب این چنینی علاقه‌مند هستید، شاید دوست داشته باشید شماره تماس افراد را هم از طریق اینستاگرام پیدا کنید.

چه کسانی پست اینستاگرام ما را چک میکنند؟

با روش‌هایی که معرفی شد ما می‌توانیم تا حدی متوجه شویم که چه کسانی پروفایل اینستاگرام ما را چک میکنند اما هنوز راه‌های دقیق‌تری برای شناسایی اینکه چه کسانی پست اینستاگرام ما را چک میکنند وجود ندارد.

آیا می‌توانید ببینید چه کسانی استوری اینستاگرام شما را مشاهده کرده اند؟

با تنظیمات استوری‌های اینستاگرام می‌توانید متوجه شوید که دقیقاً چه کسی استوری شما را مشاهده می‌کند. برخلاف فیلم‌های اینستاگرام که تعداد نمای کلی را به شما نشان می‌دهد، اما نه نام افرادی که هرکدام را مشاهده کرده‌اند، استوری به شما امکان می‌دهد دقیقاً ببینید که چه کسی استوری شما را مشاهده کرده است.

افرادی که استوری‌های شما را مشاهده کرده‌اند به طور معکوس زمانی نشان می‌دهد، معمولاً تا 50 بازدید این‌گونه است و بعد از 50 بازدید، اینستاگرام، کسانی را که بیشترین ارتباط را با حساب اینستاگرام دارند در بالای صفحه قرار می‌دهد.

چه کسانی پروفایل ما را چک میکنند

چگونه بفهمیم چه کسانی پست اینستاگرام ما را دیده‌اند؟

یکی از بخش‌های اصلی اینستاگرام، Postهای آن است که به راحتی می‌توانید تولید محتواها را در آنجا ببینید و حتی امکان مشاهده بازدید پیج‌ها و استوری‌ها را نیز دارا هستید.

چگونه بفهمیم چه کسانی پست اینستاگرام ما را دیده اند

چگونه بفهمیم چه کسانی پست اینستاگرام ما را دیده‌اند؟

اگر دوست دارید چه کسانی پروفایل اینستاگرام ما را چک میکنند در این مقاله به خوبی یاد می‌گیرید. به طور دقیق هیچ راه ساده‌ای برای اینکه بفهمیم چه اشخاصی صفحه اینستاگرام ما را مشاهده می‌کنند، وجود ندارد. اینستاگرام یک ویژگی داخلی نداد که به افراد اجازه دهد تا بررسی کنند چه افرادی نمایه‌ها را مشاهده می‌کنند و دلیل مهمی هم پشت این قضیه است که حفظ حریم خصوصی کاربران برای شرکت اینستا بسیار مهم است.

اینستاگرام متعلق به فیس‌بوک تمام داده‌هایی را که برای بررسی افرادی که نمایه شما را مشاهده کرده‌اند در اختیار دارد، اما آن‌ها را با شما به اشتراک نمی‌گذارد، زیرا این امر می‌تواند منجر به کاهش چشمگیر تعامل کاربر در این پلتفرم شود. از آنجایی که تعداد قابل توجهی از کاربران اینستاگرام وقت خود را صرف بررسی پروفایل‌های دیگر می‌کنند بدون اینکه چیزی در پروفایل خود پست کنند، اگر اینستاگرام اطلاعات مربوط به فعالیت آنها را منتشر کند، احتمال بسیار زیادی وجود دارد که استفاده از این برنامه را متوقف کنند.

قطعاً برای کسب‌وکارها و تجارت بسیار بد خواهد بود و با وجود اینکه این کاربران با افراد دیگر در اینستاگرام ارتباط برقرار نمی‌کنند، همچنان به همان تعداد تبلیغات می‌برند و اگر برای فعالیتشان فراخوانی شود، ممکن است به‌کلی از این پلتفرم استفاده نکنند.

 

چگونه ببینیم چند نفر از نمایه و پروفایل ما بازدید کرده‌اند

چگونه ببینیم چند نفر از نمایه و پروفایل ما بازدید کرده‌اند؟

برای اینکه بتوانید اطلاعات و بازدید پیجتان را مشاهده نمایید، باید از ساخت اکانتتان هفت روز گذشته باشد. می‌توانید بازدیدکننده‌ها را در طول هفته مشاهده نموده و بررسی نمایید. پس پیدا کردن این که چه کسانی پروفایل اینستاگرام ما را چک میکنند زیاد سخت نیست.

سوالات متداول:

آیا راهی برای پیدا کردن این که چه کسانی پروفایل اینستاگرام ما را چک میکنند وجود دارد؟

بله، نرم افزارهای زیادی برای فهمیدن این موضوع وجود دارد و می‌توانید افرادی را که پروفایلتان را چک میکنند پیدا کنید.

راه‌های شناسایی بازدیدکنندگان پیج اینستاگرام چیست؟

شما می‌توانید اکانت اینستاگرام خود را بیزینسی کنید و از این طریق کسانی که پیج اینستاگرامتان را بررسی می‌کنند را بیابید.

چه کسانی استوری ما را دیده‌اند؟

زمانی که در استوری صفحه را به بالا بکشید لیست بازدیدکنندگان استوری نمایش داده می‌شود و از این طریق می‌توانید افرادی که استوری شما را دیده‌اند را پیدا کنید.

 

فالوور و لایک رایگان فالووران

سخن پایانی

بسیاری از کاربران دوست دارند از بازدیدکننده‌های پروفایل و حساب کاربری و پیج‌های اینستاگرامی خود مطلع شوند، اما در این راه باید مراقب بسیاری از نرم افزارها و سایت‌های گول زننده و فریب دهنده باشید که با دریافت هزینه قصد کلاهبرداری را دارند. شما به‌جای هزینه‌های زیاد در این راه، می‌توانید از روش‌های منطقی تر نظیر تجاری سازی اکانت اینستاگرام استفاده نمایید و تنظیمات اینستاگرام امن‌ترین بخش برای ایجاد این قابلیت است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۷ رای

amin.esmzad

چرا مینویسم؟ چون تنها در زمان نوشتن هست که کامل یاد میگیرم. برای همین هست که عاشق نویسندگی هستم. من عاشق تکنولوژی و به خصوص موضوعات وب و شبکه اجتماعی ام . سر همون هرروز تایمی رو برای این موضوع اختصاص میدم و هر آنچه یاد گرفتم رو هم شیر میکنم.

نوشته های مشابه

142 دیدگاه

  1. بله، اکثر این سایت ها پول دریافت می کنند. دقت داشته باشید که بعضی از این سایت ها با وجود دریافت پول باز هم به صورت درست کار نمی کنند.

 1. غیر از استفاده از سایت های چکر و اپلیکیشن ها راه دیگه ای برای مشاهده بازدیدکنندگان وجود نداره؟

 2. وقتز میرم تو برنامه میزنم رو بازدید کنندگان پروفایل ارور میده میگه upgrade your account to pro membership…. این یعنی چی؟؟!!

  1. از شما میخواد حساب خود را به عضویت حرفه ای ارتقا دهید برای اینکه بتونید جزئیات بیشتری رو ببینید

 3. اگر کسی که پیج بیزینسش رو مشاهده کردیم بلاک کنیم بازم میتونه به عنوان بازدید کننده هاش مارو شناسایی کنه

  1. سلام تا زمانی که بلاک کردین خیر. اما اگه از بلاک دربیارین میبینن شما مشاهده کردین

 4. سلام ببخشید من اینطور متوجه شدم از حرفاتون که اگه شخصی پیج تجاری داشته باشه بازدید کنیم از پیجش ؛ فقط تعداد بازدید کننده هاش میره بالا اما اسامی اون افراد قابل شناسایی نیست. درست فهمیدم؟

 5. سلام. کسانی که از نمایه ما دیدن میکنن، حتما باید جزو فالوورهای ما باشن تا بتونیم در برنامه‌های چکر ببینیمشون؟؟ یا حتی اگه فالو هم نکرده باشن میشه همچین چیزی؟

  1. سلام، وقت بخیر
   خیر؛ با استفاده از یکسری برنامه ها می تونین متوجه بازدید هایی که از پروفایلتون به عمل اومده رو مشاهده کنید. یعنی اینکه جزء فالوورهاتون بودن و یا نبودن اهمیتی نداره.

 6. سلام داش؛اول که درود خدا :؛مطالبِ تون عالی و20 بودن؛ دمت گرم خسته نباشی؛ واما؛داداش چطور میتونم به اکانتِ اینستا گرامِ خودم برگردم؛:درحالی که گذرواژه ویا رمز عبورش رو فراموش کردم…ممنون اگه راهنمایی کنید…
  #نکته یِ مهم#=قبلا با یه شماره ی دیگری وارد اینستاه شدم واکانتم که amiraba3.shafiee13735 بودِش؛:بعده مدتی فقط در داخل بیو اسم اکانتمو بازم همون؛فقط جایِ عدد3 و5 رو عوض کردم.یعنی ۱۳۷۳۵رو به ۱۳۷۵۳ تغییر دادم؛:(اما با یه شماره یِ دیگری انجام دادم)؛الان خواستم ببینم که گذروازه ویا رمزه عبور رو فراموش کردم؛آیا راهی هست؛که اکانتمو بازگردانی کنم؛طوریکه هیچگونه آسیب ویا تغییری از هر نظر نکرده باشه…شرمنده داش خیلی پُرحرفی کردم😂 .بازم ممنونم بخاطره راهنمایی هاتون…درپناهِ حق.🙌😍❤😗🙏🙏🙏🌹🌷🌱…فقط داداش شرمندتم بعداز اینکه پیام رو خوندیش؛؛ممنون میشم ازت اگه پاک کنی پیامم رو…باتشکرفراوان🙏🙏🙏🌹😍

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا